Mgr. Soňa Uhrová

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Má pedagogické vzdělání, se zaměřením na český jazyk a psychologii komunikace, průběžně doplněné studiem psychoterapie, NLP a řady odborných výcviků v koučování. Působí jako lektorka a trenérka komunikačních dovedností. Jako Business Coach se věnuje řízení teamů, osobnímu růstu a motivaci zaměstnanců. Od roku 2016 působí jako lektorka Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde je garantkou profesního programu MBA Psychologie managementu.

Přehrát video

Vše, co předává dál, má vyzkoušeno v praxi. Ve světě byznysu se pohybuje více než 10 let. Řídila marketing, komunikaci a strategické plánování velkých nadnárodních korporací pro několik zemí Evropy.

Její vášní je komunikace, krizové a konfliktní stavy zvládá s úsměvem a s lehkostí vybruslí i z té nejzapeklitější komunikační situace.

Původní pedagogické vzdělání, se zaměřením na český jazyk a psychologii komunikace, průběžně doplňuje studiem psychoterapie, NLP a je absolventkou několika výcviků v koučování.

Po celou dobu své kariéry se věnuje rozvoji a motivaci zaměstnanců, moderním metodám řízení teamů a psychologii prodeje a mezilidské komunikace.

Od roku 2015 je lektorkou v rámci profesně vzdělávacích programů na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE.

Garant programů

Vyučované předměty

Název předmětu
Neverbální komunikace
Zobrazit všechny předměty

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.