Soutěž o studium na Ústavu práva a právní vědy s 50% slevou!

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. (ÚPPV) pro Vás ve spolupráci s European Business School SE (EBS) připravil speciální soutěž, ve které je možné vyhrát studium profesních programů MBA, LL. M., MPA, MSc., DBA, BBA, LL.D., LL.B., úplně zdarma. Každý zájemce o studium profesních programů na naší škole, který se přihlásí, nebo přihlásil v  období od 1. 6. 2018 do 31. 10. 2018 a uhradí studium do 31. 10. 2018 bude automaticky zařazeni do slosování o voucher ke studiu jím vybraného profesního programu.

Kdo může vyhrát

  • Fyzická osoba s trvalým pobytem v České republice nebo Slovenské republice, řádně přihlášená a přijatá ke studiu programu MBA, která má zároveň uzavřenu smlouvu o studiu s provozovatelem soutěže, uhradila poplatek za studium a vyslovila souhlas s Pravidly soutěže a zároveň se osobně zúčastní slavnostního losování výherce soutěže v sídle provozovatele soutěže.
  • Přihláška ke studiu musí být podána v termínu od 1. 6. Do 31. 10. 2018 včetně.
  • Účastník soutěže musí mít uhrazen poplatek za studium studia nebo alespoň jeho ½ (školného). V případě výhry mu bude vrácena částka již uhrazeného poplatku (tedy v případě, že uhradil celý poplatek, tak mu bude vrácen celý poplatek a v případě, že uhradil ½ studia, mu bude vrácena ½).
  • Podmínky účasti v soutěži a zisku výhry upravují Pravidla spotřebitelské soutěže ze dne XY, vydané společností Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Poskytnutí výhry

  • Výhru může získat pouze fyzická osoba specifikovaná výše.
  • Výhru může využít pouze vylosovaný účastník osobně. Výhru nelze převádět na třetí osoby.
  • V případě neúčasti vylosovaného vítěze bude probíhat losování další až do vylosování přítomné osoby.

Provozovatel a organizátor soutěže

Provozovatelem a organizátorem soutěže je Ústav práva a právní vědy, o.p.s., se sídlem Jablonského 640/2, Praha 7 – Holešovice, PSČ 170 00.

Pravidla soutěže

Seznamte s plným zněním podmínek soutěže: Pravidla spotřebitelské soutěže

Kdy a kde proběhne losování výherce

úterý 20.11.2018
17:00 - 19:00
v prostorách Ústavu práva a právní vědy na adrese Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 Holešovice

Losování proběhne za osobní účasti všech potenciálních výherců. 

Přihláška ke studiu

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.