Doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA

Pediatr, Dietolog - ředitel nestátního zdravotnického zařízení ReFit Clinic

Vystudoval LF UP Olomouc (2000) a postgraduálního studia na Ústavu preventivního lékařství LF UP v Olomouci (2008). Získal atestaci z pediatrie (2002) a tělovýchovného lékařství (2005). Je autorem řady domácích i zahraničních odborných publikací a několika monografií. S Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE spolupracuje od roku 2020 jako lektor v programu MBA Management ve zdravotnictví.

Je absolvent LF UP Olomouc (2000) a postgraduálního studia na Ústavu preventivního lékařství LF UP v Olomouci (2008). Získal atestaci z pediatrie (2002) a tělovýchovného lékařství (2005). 2011 ukončil studium MBA na Prague International Business School, VŠE Praha. V roce 2015 se habilitoval v oboru „ Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství na Fakultě Vojenského zdravotnictví, Universita Obrany. V letech 2000 – 2002 působil na dětském oddělení NsP Bohumín. Od roku 2002-2015 Klinika tělovýchovného lékařství FN Olomouc, od roku 2005 na pozici primáře. Nyní je ředitelem nestátního zdravotnického zařízení ReFit Clinic. Externím spolupracovníkem (auditor, konzultant a lektor) SAK je od roku 2011. Spec. způsobilost: pediatrie, praktické lékařství pro děti a dorost, tělovýchovné lékařství. Je autorem řady domácích i zahraničních odborných publikací a několika monografií. V současnosti vyučuje na LF UP v Olomouci, LF Ostravské univerzity a Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.