Ing. Stanislav Lisner

Přednáší v programu MBA Sportovní management

Vystudoval Vysokou vojenskou letecká škola v Košicích a získal titul inženýr. V 90. letech absolvoval postgraduální manažerský programu v USA na DIA College, Bolling AFB, Washington D.C. a od té doby působil na řadě manažerských postů či jako profesionální konzultant v oblasti managementu. Od roku 2012 je generálním manažerem prestižního českého golfového klubu Albatross. Od roku 2020 působí jako lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE, kde vyučuje v programu MBA Sportovní managment a právo.

Po maturitě vystudoval Vysokou vojenskou letecká škola v Košicích a získal titul inženýr. V 90. letech potom absolvoval postgraduální manažerský programu v uSA na DIA College, Bolling AFB, Washington D.C. od té doby působil na řadě manažerských postů či jako profesionální konzultant v oblasti managementu a od roku 2012 je generálním manažerem prestižního českého golfového klubu Albatross, kde řídí exekutivu klubu, jakož i exekutivu všech národních i mezinárodních mistrovství a dalších akcí.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.