Ing. Alan Babický, MBA

Lektor webináře

Alan má za sebou do roku 2005 více než 17 let zkušeností na vysokých manažerských pozicích v mezinárodních společnostech jako Pepsi, United Biscuits, AIG GIG nebo Colgate Palmolive, a dále přes 10 let aktivit v roli konzultanta v mezinárodním consultingu – v golfu i mimo něj. 

Od roku 2005, kdy vyměnil koníčka za zaměstnání a založil společnost Ingolf, se systematicky věnuje popularizaci, výuce a vzdělávání v golfu jak v roli trenéra, kouče tak i manažera a designéra akcí a kampaní. Je lektorem systému vzdělávání České profesionální golfové asociace, je autorem či spoluautorem řady vzdělávacích materiálů. Je certifikovaným koučem CPG (PGAs of Europe) pro výchovu golfových profesionálů. 

Je absolventem čtyřměsíční stáže u Hanka Haneyho v Hank Haney International Junior Golf Academy v Hilton Head (2008). Do povědomí se Babický mohl zapsat svou publikační činností doma i v zahraničí, překladatelskou činností, komentováním golfového vysílání na Eurosportu od roku 1998, nebo třeba autorstvím osnov a zavedením golfu jako nepovinného volitelného předmětu do třech škol od roku 2005. Jako Generální komisař řídil Czech PGA Tour. 

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.