Ivona Homolková

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Pedagogické vzdělání získala při studiu SPgŠ v Berouně. Na Masarykově Univerzitě v Brně studovala psychologii. Studiem na Univerzitě Palackého v Olomouci získala certifikaci lektora vzdělávání dospělých a pod organizací NLPEA se stala certifikovaným koučem Neuro – lingvistického programování.

Pracovní úspěchy: Manažerské a obchodní zkušenosti získala při vedení vzdělávací firmy – obchodního zastoupení „Intrinsic marketing of Britain and USA. Působila jako spolumajitel české firmy GRO – Globální rozvoj osobnosti. Spolupracovala při vytváření pracovních týmů kosmetické firmy Jafra, kde zastávala manažerskou pozici. Má 26 let lektorské a koučovací praxe a zkušenosti s firemním vzděláváním. Pod jejím lektorským vedením prošlo vzdělávacími a rozvojovými programy od roku 1991 přes 14 000 absolventů.

Současná pracovní pozice: Lektor, trenér, konzultant a kouč v oblasti rozvoje měkkých dovedností dospělých, vedení a vytváření AC (assesment) a DC (development) center, koučování manažerů a týmů, poradenství.

Spolupráce s ÚPPV a EBS od roku: Od roku 2017 působí jako lektor ÚPPV a EBS.

Vyučuje v předmětech, programech: Předmět Koučink pro manažery vyučuje v programech MBA, LLM.

Vyučované předměty

Název předmětu
Koučink pro manažery
Zobrazit všechny předměty

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.