Mgr. Patrik Spannbauer

Statutární ředitel na European Business School SE a lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

V oblasti obchodu  se profesionálně pohybuje od roku 2007, původně jako manažer a mentor v pojišťovně AVIVA v a posléze lektor a mentor pro MLM  struktury a makléřské společnosti, obchodní společnosti a pojišťovny.

Před vstupem do obchodní branže pracoval 10 let pro Ministerstvo vnitra v oblasti vzdělávání zaměřené na problematiku praní peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti, vyučoval na Vysoké škole Karlovy Vary a přednáškovou a lektorskou činnost provozoval mimo jiné i na Policejní akademii či Justiční akademii v Kroměříži.

Spolupracoval na mnoha vzdělávacích projektech právě v oblasti AML. V současné době se věnuje lektorské činnosti v oblasti soft i hard skills se zaměřením na obchodní, prodejní dovednosti a personalistiku pro nadnárodní společnosti, ale i cílené tematické tréninky, semináře pro vybranou strukturu obchodníků či manažerů firem, zabývajících se obchodní činností.

Je garantem programu MBA - Management obchodu u Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, jejímž je současně ředitelem.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.