Ing. Van Hung Ho, MBA

Doktorand v programu LLD

Je jednatelem a společníkem společnosti NOVOSTORE s.r.o., která provozuje síť maloobchodních prodejen. Zároveň působí jako daňový specialista v oblasti daňového poradenství.

Absolvoval strojní fakultu Technické univerzity v Košicích v roce 1993. Po skončení vysoké školy se stěhoval do Prahy a začal podnikat v oblasti maloobchodu se spotřebním zbožím, v němž zůstal až do dnes. Je jednatelem a společníkem společnosti NOVOSTORE s.r.o., která provozuje síť maloobchodních prodejen. Zároveň působí jako daňový specialista v oblasti daňového poradenství převážně pro vietnamskou klientelu. Studium MBA Public Law dokončil v roce 2012, nyní je doktorandem Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. v programu LLD Corporate Law and Business.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.