MUDr. Mgr. Ing. Dalimil Chocholáč, Ph.D. MBA

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

V roce 1999 absolvoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně (všeobecné lékařství, MUDr.), 2005 složil atestaci z ortopedie a traumatologie pohybového aparátu. V roce 2009 absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně (právo a právní věda, Mgr.) a v roce 2013 promoval na Akademii Sting v Brně (podniková ekonomika a management, Ing.) a na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně úspěšně obhájil dizertační práci (chirurgie, Ph.D.). V roce 2017 absolvoval Central European Management Institute v Praze (Management ve zdravotnictví, MBA).

Kromě práce lékaře zastával rovněž řadu manažerských pozic ve zdravotnických zařízeních, věnoval se výuce studentů Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. V současné době pracuje jako manažer úseku strategického rozvoje produktů ve společnosti STAPRO s.r.o. Aktivně se věnuje medicínskému právu, působí jako externí auditor pro posuzování kvality a bezpečí poskytované zdravotní péče. Svou erudici lékaře neustále udržuje aktivní činností lékaře pro několik zdravotnických zařízení. Je členem České lékařské komory, České advokátní komory, České společnosti pro ortopedii a traumatologii a Společnosti medicínského práva. Od roku 2017 působí jako lektorkÚstavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje v programu MBA Management ve zdravotnictví.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.