Psychologické aspekty vedení a řízení lidí

web.back_to_offer
230 Kč s DPH 160 Kč s DPH* *pro studenty UPPV

Kniha Psychologické aspekty vedení lidí je zaměřena na dynamiku lidského chování v psychologickém kontextu, na zvládnutí konfliktních situací a problematiku stresu i syndromu vyhoření. Vymezuje chování zejména v pracovním prostředí, snaží se definovat efektivní způsoby duševní hygieny a metody pro nacházení harmonie v komunikaci mezi zaměstnanci.

Publikace od zkušeného autora z oblasti psychologie a dalších disciplín dává čtenáři nahlédnout do zákulisí lidské psychiky a odnést si z něj to nejcennější: schopnost rozpoznat a porozumět. Kniha je svým zaměřením určena pro širokou odbornou i laickou veřejnost, která má zájem spatřit klasické manažerské téma z jiného a netradičního úhlu.

Publikace je určena jak pro odborníky (personalisté, kouči, lídři apod.), tak širokou veřejnost (pro vedoucí pracovníky, manažery, zájemce o studium lidských vztahů a řízení lidí).

Nakladatel: Ústav práva a právní vědy, o.p.s., a European Business School SE
ISBN: 978-80-905247-3-6.
Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, 15 × 23 cm, česky
Rok vydání: 2013 (1. vydání)

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.