Prof. MUDr. Jozef Rosina, PhD., MBA

Když jsem končil své 8-leté působení ve funkci děkana Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického, zvažoval jsem, kam se profesně posunout dál. Hledal jsem takové vzdělávací programy, které by mě v odborné rovině umožnily získat nové znalosti zejména v oblastech strategických rozhodnutí, mechanizmů řízení, manažerských dovedností, základů práva apod. Jako lékař jsem chtěl, abych mohl aplikovat získané znalosti do oblasti zdravotnictví.

Při hledání vhodného vzdělávacího zařízení jsem brzy našel (mimochodem velice zdařilé a uživatelsky velice příjemné, o tom jsem se přesvědčil i jako student) webové stránky Ústavu práva a právní vědy. V široké nabídce vzdělávacích projektů jsem našel program Management ve zdravotnictví, který složením svých témat odpovídal mým představám. Teď, po ukončení tohoto programu mohu napsat, že jsem si pro studium vybral správnou instituci a správný program.

Od prvního kontaktu s lektory bylo zřejmé, že jsou to nejenom špičkoví odborníci ve svých oborech, ale také lidé, kteří dokáží vhodně provázat teorii s praxí, jsou ochotni naslouchat, diskutovat, vysvětlovat. Nemohu také zapomenout vyzvednout práci studijního oddělení a také ochotu, profesionalitu a přístup výkonné ředitelky. Zvládla vyřešit všechny mé požadavky okamžitě, lidsky a profesionálně. Práce celého kolektivu Ústavu práva a právní vědy je ukázkou, jak má vypadat výborně fungující vzdělávací instituce. Proto mohu všem zájemcům o studium manažerského profesního vzdělávání Ústav práva a právní vědy vřele doporučit.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Management ve zdravotnictví

Program je určen pro

členy TOP a středního managementu zdravotnických a sociálních zařízení

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

PaedDr. Milena Mezlíková, MBA

RS Manager Corporation s.r.o., jednatelka společnosti
MBA

MUDr. Zuzana Michnová, Ph.D., MBA

Lékařka Univerzitní nemocnice v Martině (SR)
MBA

Mgr. Petra Vlčková, MBA

Svojí motivaci dál se vzdělávat shrnu pod citát Henryho Forda: „Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý.“
MBA

MUDr. Emil Charvát, MBA

Lékař a jednatel zdravotnického zařízení Rehabilitace Broumovská

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.