Jan Řežábek, MBA

„Skladba profesorského sboru na ÚPPV je na vysoké úrovni a dovolím si tvrdit, že většina institucí nabízejících MBA a LL.M. programy jej tak kvalitní nemá.

Měl jsem tu čest studovat ve stejné době na ÚPPV, kdy kamarád studoval MBA na konkurenční škole.

Studoval Interactive-Online a studium bylo nesrovnatelné, zatímco na UPPV jsme byli v kontaktu s živými lektory, na oné „škole“ spočívalo studium pouze ve vyplňování testu stylem autoškola, bez možnosti mít vlastní názor. Podle mého soudu popření myšlenky MBA od A do Z. Takových „MBA-škol“ je bohužel více.

Co tím chci říci? Absolventi ÚPPV, pokud využívají přednášek a tematických setkání naplno, se opravdu něco nového mohou naučit a získané vzdělání není jen „pár písmen za jménem“, ale zkušenost nasátá díky systému studia a kvalitě přednášejících, prostě díky pojetí a přístupu samotného ÚPPV či dnes i EBS. V kostce - pochvala!“

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Strategický management

Program je určen pro

vrcholové manažery, pracovníky obchodních oddělení

s cenou studia od

89 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Ing. Petr Fukač, MBA

Prokurista a marketingový ředitel společnosti JSP, s.r.o.
MBA

Milan Vaníček, MBA

Ředitel DROPAX s. r. o., jednatel Dropax Trade s. r. o., předseda dozorčí rady PALEA a.s.
MBA

Magdalena Procházková, MBA

O2 Czech Republic,a.s., ředitelka E2E Delivery
MBA

Ing. Vladimír Sládeček, MBA

Vedoucí oddělení - Projektový controlling, Severočeské doly a.s.
MBA

Ing. Zuzana Zajičková, MBA

WBI s.r.o. - Business Solutions Director

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.