Mgr. et Mgr. Jaroslav Antoš

Na základě svých výborných zkušeností poskytuji velice rád osobní referenci na studium LL.M. se zaměřením na korporátní právo – správu a řízení společností. Studium jsem započal v květnu 2013 z důvodu nutnosti rozšíření mého právního vzdělání v souladu se změnami legislativy, zejména Zákonem o obchodních korporacích a Novým občanským zákoníkem ve vztahu k zodpovědnosti statutárních zástupců právnických osob.

V letech 2012 až 2014 jsem se podílel na restrukturalizaci a uzavření dvou závodů významného výrobce automobilových součástek skupiny TRW v Praze – Horních Počernicích, Podbořanech na Lounsku a Žluticích na Karlovarsku jako HR manažer a člen dozorčí rady společnosti. Studium LL.M. se zaměřením na korporátní právo – správu a řízení společností je velice prakticky orientované, studentům je umožněna návštěva přednášek dle priorit studenta, moduly na sebe velice dobře navazují. Vedení školy umožňuje flexibilně přizpůsobit intenzitu, délku a obsah studia v závislosti na potřebách a pracovním vytížení studentů.

Pedagogický sbor je na vysoké úrovni, mnozí přednášející a lektoři jsou vysokoškolsky pedagogicky činní nebo provozující advokátní praxi s bohatými zkušenostmi. Semináře jsou interaktivní, obsahují případové studie, studentům je dán prostor pro dotazy a připomínky, studenti hodnotí úroveň seminářů, na připomínky a podněty ke zlepšení je rychlá reakce. Rovněž zázemí školy je velice funkční, studijní oddělení je vstřícné a akční, komunikace mezi školou a studenty je na vysoké úrovni.

Osobně jsem velice často využil možnost návštěvy dalších seminářů a vzdělávacích akcí Ústavu práva a právní vědy a možnost vypůjčení odborné literatury z knihovny školy.

Získané vědomosti mi pomáhají i v současnosti řešit pracovní úkoly, používám je ve své každodenní praxi. Vzhledem k výše uvedenému je pro mě velkou ctí doporučit Ústav práva a právní vědy®, o.p.s., studium LL.M. i další vzdělávací programy a vzdělávací akce, kursy a semináře jak pro systematické vzdělávání a zvyšování kvalifikace, tak i pro doplnění specifických znalostí z oblastí práva, ekonomie, managementu, řízení a správy organizací.

Zobrazit všechny reference
LL.M.

LL.M. Korporátní právo - správa a řízení společnosti

Program je určen pro

vrcholové manažery, podnikatele, pracovníky obchodních oddělení

s cenou studia od

75 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

LL.M.

Ing. Mgr. Bc. Josef Boček, MBA, LL.M., MSc, MPA, LL.A.

PSBLAS s.r.o. – jednatel, generální ředitel, HARASIM stavby s.r.o. – prokurista, Josef Boček s.r.o. – prokurista, Sousedé 55+ z.s. – předsedax,
LL.M.

JUDr. Milan Chaloupka, MBA, LL.M.

Uroderma s.r.o. - právník / ředitel
LL.M.

Ing. Josef Kozler, MBA, LL.M.

Director Centre of Excellence Plzeň, ADP Employer Services Česká Republika, a.s.
LL.M.

JUDr. Petr Toman, LL.M.

Advokátní kancelář TOMAN, DEVÁTÝ & PARTNEŘI
LL.M.

Ing. et Ing. Vojtěch Sadil, LL.M.

LL.M.

Ing. Marta Prachařová, LL.M.

Daňová poradkyně ve společnosti Auditor spol. s.r.o. - Členka Komory daňových poradců České republiky od roku 1999, daňová poradkyně e. č. 3278,
LL.M.

JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

Notářský úřad JUDr. Daniela Hofmannová, notářka pro Prahu 4 - zástupkyně notářky

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy řadu dalších výhod. Jmenovitě například možnost navštěvovat odborné webináře v ceně školného, a to i po ukončení Vašeho studia, což je benefit, který žádná jiná manažerská škola svým studentům nenabízí.

Všechny benefity studenta

Vyberte si formu studia

Nabízíme interaktivní studium s živou a online výukou, jako druhou volbu 100% online studium, které můžete zahájit kdykoliv.

Semináře a webináře ZDARMA i po ukončení studia

Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit zdarma odborných seminářů a webinářů, a to i po ukončení studia.

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

Přes 80% našich absolventů potvrzuje, že po úspěšném absolvování manažerského studia MBA & LL.M získalo lepší pracovní uplatnění.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování profesního vzdělávacího programu MBA či LL.M. získáte lepší uplatnění i v rámci firemního prostředí.

Mezinárodně uznávaný titul MBA & LL.M.

Profesí programy MBA a LL.M. jsou obecně uznávány po celém světě jako průkaz absolvovaného profesního vzdělání.

Mezinárodní certifikaci IES

Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný certifikát IES , který je vydáván již od roku 1997 a za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Poskytujeme největší nabídku manažerských programů v ČR. Aktuálně si můžete vybrat z více něž 30 specializací.

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Nad rámec svého oboru můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo Vaše zaměření. Zcela ZDARMA.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.