Mgr. et Mgr. Jaroslav Antoš

Na základě svých výborných zkušeností poskytuji velice rád osobní referenci na studium LL.M. se zaměřením na korporátní právo – správu a řízení společností. Studium jsem započal v květnu 2013 z důvodu nutnosti rozšíření mého právního vzdělání v souladu se změnami legislativy, zejména Zákonem o obchodních korporacích a Novým občanským zákoníkem ve vztahu k zodpovědnosti statutárních zástupců právnických osob.

V letech 2012 až 2014 jsem se podílel na restrukturalizaci a uzavření dvou závodů významného výrobce automobilových součástek skupiny TRW v Praze – Horních Počernicích, Podbořanech na Lounsku a Žluticích na Karlovarsku jako HR manažer a člen dozorčí rady společnosti. Studium LL.M. se zaměřením na korporátní právo – správu a řízení společností je velice prakticky orientované, studentům je umožněna návštěva přednášek dle priorit studenta, moduly na sebe velice dobře navazují. Vedení školy umožňuje flexibilně přizpůsobit intenzitu, délku a obsah studia v závislosti na potřebách a pracovním vytížení studentů.

Pedagogický sbor je na vysoké úrovni, mnozí přednášející a lektoři jsou vysokoškolsky pedagogicky činní nebo provozující advokátní praxi s bohatými zkušenostmi. Semináře jsou interaktivní, obsahují případové studie, studentům je dán prostor pro dotazy a připomínky, studenti hodnotí úroveň seminářů, na připomínky a podněty ke zlepšení je rychlá reakce. Rovněž zázemí školy je velice funkční, studijní oddělení je vstřícné a akční, komunikace mezi školou a studenty je na vysoké úrovni.

Osobně jsem velice často využil možnost návštěvy dalších seminářů a vzdělávacích akcí Ústavu práva a právní vědy a možnost vypůjčení odborné literatury z knihovny školy.

Získané vědomosti mi pomáhají i v současnosti řešit pracovní úkoly, používám je ve své každodenní praxi. Vzhledem k výše uvedenému je pro mě velkou ctí doporučit Ústav práva a právní vědy®, o.p.s., studium LL.M. i další vzdělávací programy a vzdělávací akce, kursy a semináře jak pro systematické vzdělávání a zvyšování kvalifikace, tak i pro doplnění specifických znalostí z oblastí práva, ekonomie, managementu, řízení a správy organizací.

Zobrazit všechny reference
LL.M.

LL.M. Korporátní právo - správa a řízení společnosti

Program je určen pro

vrcholové manažery, podnikatele, pracovníky obchodních oddělení

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

LL.M.

Mgr. Ing. Ivo Bednář, LL.M.

Pracuji jako právník pro klienty, kteří se věnují mezinárodní přepravě zboží, dovozu kosmetických výrobků z celého světa a pronájmu zakoupených nemovitostí, a řeším tedy právní problematiku v několika oborech práva.
LL.M.

Ing. Marta Prachařová, LL.M.

Daňová poradkyně ve společnosti Auditor spol. s.r.o. - Členka Komory daňových poradců České republiky od roku 1999, daňová poradkyně e. č. 3278,
LL.M.

Ing. Eva Gmentová, LL.M.

RESPECT, a.s. - Ředitelka lokálního obchodu
LL.M.

Mgr. Klára Šperlingová, LL.M.

Krajský úřad Pardubického kraje - právník odboru majetkového, stavebního řádu a investic Krajského úřadu Pardubického kraje
LL.M.

Ing. et Ing. Vojtěch Sadil, LL.M.

LL.M.

Ing. Josef Kozler, MBA, LL.M.

Director Centre of Excellence Plzeň, ADP Employer Services Česká Republika, a.s.
LL.M.

JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

Notářský úřad JUDr. Daniela Hofmannová, notářka pro Prahu 4 - zástupkyně notářky

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.