Ing. Vladimír Špůrek, MBA

Pro profesní studium MBA na Ústavu práva a právní vědy jsem se rozhodl po mnohaleté praxi v oboru informačních technologií a průmyslové automatizace. Pro osobní rozvoj je pravidelné vzdělávání v oboru i mimo něj nezbytné. Během své praxe jsem absolvoval řadu odborných školení a seminářů. Myšlenku postgraduálního studia komerčního práva na ÚPPV jsem pojal na základě pozitivních referencí svých kolegů. Při práci obchodního zástupce v oboru IT a průmyslové automatizace přicházím do styku s odborníky v oboru, kdy uplatním především technické znalosti. V rámci obchodního procesu však vedu jednání zejména se středními a top manažery zákaznických firem, pro něž jsou klíčové znalosti z oblasti řízení obchodu.  Abych mohl být v obchodím procesu rovnocenným partnerem, rozhodl jsem se prohloubit své znalosti v oblasti obchodního práva. Studijní program MBA Commercial Law svým obsahem přesně odpovídá potřebám, které v oblasti práva vyplývají z činnosti obchodního manažera. Při studiu na ÚPPV jsem v první řadě vysoce ocenil systém přednášek s lektory. Úroveň lektorů je vynikající. Jsou to jednak pedagogové působící na českých univerzitách, a dále profesionálové z praxe, především advokáti a komerční právníci. Studium je zaměřeno nejen na teoretické znalosti právní vědy, ale také na jejich využití v reálné praxi. Přednášky jsou vedeny tak, aby se studenti aktivně zapojili do diskuse a přispěli ze svého úhlu pohledu k praktickému využití získaných poznatků. Ocenil jsem také možnost zúčastňovat se i přednášek mimo můj studijní obor a tím nahlédnout také do jiných oblastí řízení obchodu, zejména do manažerských financí a vedení obchodních činností. Závěrem mohu konstatovat, že se studiem na ÚPPV jsem byl maximálně spokojen a mohu jej doporučit všem, kteří má zájem posunout se dále ve svém osobním rozvoji.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Commercial Law

Program je určen pro

podnikatele, manažery, vedoucí pracovníky

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Ing. Petr Vaněk, MBA

Předseda představenstva a generální ředitel HŽP a.s.
MBA

Ing. František Laušer, MBA

Facility Manager v oblasti nemovitostí
MBA

Ing. Václav Pirkl, MBA

Projektování a rozvoj Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
MBA

JUDr. Pavlína Tautrman Atanasovská, MBA

Ministerstvo vnitra ČR - sekce pro státní službu
MBA

Ing. Petra Šumná, MBA

Project Organization Management, Komerční banka, a.s.

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.