Mgr. Pavlína Horáčková, MBA

Mám svou soukromou poradnu, kde působím 5 let jako psychoterapeut, přednášela jsem 7 let na VŠTVS Palestra, což pro mě byla velká zkušenost a práce s publikem a interaktivní přednášky nás oboustranně nabíjely. Působím také jako certifikovaný kouč NLP. Lektorsky pak působím na Ústavu práva a právní vědy a European Business School v rámci programu MBA Psychologie managementu a snažím se svým posluchačům přiblížit psychologii managementu a učit se držet emoce pod kontrolou. Učím manažery vždy být v interakci vítěz a nikoliv poražený.

Přehrát video

Speciální pedagogiku a psychologii jsem nejprve studovala na Universitě J. A. Komenského, kde jsem dále pokračovala v magisterském programu sociální a masová komunikace. Dále jsme studovala obor výchovného poradce pro školy na FF UK a profesní vzdělávací program MBA na Ústavu práva a právní vědy. Věnuji se řešení krizových situací, a dále vyučuji a sama i studuji psychologii.

Má práce mne velmi naplňuje, a to jak práce s klienty v privátní psychologické poradně, tak přednášení na VŠ i v rámci profesních studií. Každý den se sama učím něco nového a jsem ráda, když mohu své znalosti předávat dál a současně s klienty nebo studenty diskutovat možná řešení jejich osobní či pracovní situace.

Ráda bych svým posluchačům předala své zkušenosti a naučila je pracovat s emocemi a ukázala jim, jak lidská psychika ovládá celé tělo i mozek, demonstrovala jim skutečné kazuistiky a teoreticky je pustila do své poradny, nechtěla bych jim nutit definice, ale psychologii v lidském rozměru a přenesla do svého přednášení i etický rozměr a pozitivní energii.

Práce se studenty mě neustále obohacuje a posouvá dále, učíme se vzájemně a předáváme si zkušenosti, mými studenty jsou vzdělaní lidé, kteří studují, protože chtějí a nikoliv proto, že musí. V tom je zásadní rozdíl a náboj, neboť mít nadšené a zvídavé posluchače je úžasný pocit a na seminářích je vždy pozitivní atmosféra.

 

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.