Zápis ke studiu

Zápis ke studiu do jarního cyklu se uskutečnil 27. 4. 2019 a tradičně se konal ve spolupráci s European Business School SE. Děkujeme všem novým přihlášeným studentům za důvěru vloženou do naší instituce a přejeme Vám mnoho studijních úspěchů.

Studenti obdrží během zápisu indexy, literaturu a základní informace o průběhu studia, seznámí se s vedením školy a během přednášky „Jak psát seminární práce?“ vstoupí aktivně do studia a načerpají důležité informace, které jim pomohou při jejich prvních krocích v rámci psaní seminárních prací.

Děkujeme všem novým studentům za důvěru a přejeme jim mnoho studijních úspěchů a těšíme se na první společné setkání!

Jak bude Zápis ke studiu probíhat?

Setkání zahájí v 15 hodin svým úvodním slovem ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. JUDr. Luděk Lisse, Ph.D., LL.M., MPA, který studentům poděkuje za výběr naší školy s 15-letou tradicí a více než 1567 absolventy. Po něm vystoupí zástupce výkonného ředitele Ústavu Bc. Jan Brodský, DiS., který studentům shrne jejich studijní povinnosti a práva, a následovat bude přednáška lektora Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a místopředsedy správní rady European Business School SE Ing. Pavla Mariniče, Ph.D., MBA, na téma „Jak psát seminární práce?“

Fotoreportáž z podzimního Zápisu ke studiu

Fotoreportáž z jarního Zápisu ke studiu si můžete prohlédnout ZDE.

Pro zájemce, kteří se ještě nestačili přihlásit, máme dobrou zprávu, že tak mohou stále učinit, a srdečně je zveme k nám na osobní schůzku, kterou si mohou sjednat prostřednictvím naší bezplatné telefonní linky 800 208 008.

 

Pozvánka na Den otevřených dveří

Registrovat se

Přijďte ve středu 25. 9. 2019 od 10:00 do 17:00 hod.

na Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7, 4 patro - 1 minuta od stanice metra Nádraží Holešovice

Poznáte moderní prostředí Ústavu práva a pravní vědy, setkáte se se zástupci jeho vedení a dozvíte se vše potřebné o studiu. Pro každého návštěvníka máme navíc připraven zajímavý bonus!

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.