Zápis ke studiu

Zápis ke studiu do jarního cyklu se uskuteční v říjnu 2022, tradičně se bude konat ve výukových prostorách Ústavu práva a právní vědy. Děkujeme všem novým zájemcům o studium za důvěru vloženou do naší instituce a těšíme se na setkání.

Studenti obdrží během zápisu informace o průběhu studia, seznámí se s vedením školy a během přednášky „Jak psát seminární práce?“ vstoupí aktivně do studia a načerpají důležité informace, které jim pomohou při jejich prvních krocích v rámci psaní seminárních prací.

Jak bude Zápis ke studiu probíhat?

Setkání zahájí svým úvodním slovem ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. JUDr. Luděk Lisse, Ph.D., LL.M., MPA, který studentům poděkuje za výběr naší školy s 19-letou tradicí a více než 2000 absolventy. Po něm vystoupí zástupce výkonného ředitele Ústavu Bc. Jan Brodský, DiS., který studentům shrne jejich studijní povinnosti a práva, a následovat bude přednáška lektora Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a místopředsedy správní rady European Business School SE Ing. Pavla Mariniče, Ph.D., MBA, na téma „Jak psát seminární práce?“

 

Fotoreportáž z podzimního Zápisu ke studiu

Fotoreportáž si můžete prohlédnout ZDE

Pro zájemce, kteří se ještě nestačili přihlásit, máme dobrou zprávu, že tak mohou stále učinit, a srdečně je zveme k nám na Den otevřených dveří, který se koná každých čtrnáct dní. Příhlásit se můžete ZDE.

 

Pozvánka na Den otevřených odveří

Registrovat se

Potkejte se s námi ve středu 15. 5. 2023

Vyplňte formulář a napište nám, kdy máte čas. 

Můžete si také domluvit Den otevřených dveří online prostřednictvím platformy Google Meet. (doba trvání videohovoru je přibližně 15-20 minut). Pro každého účastníka máme navíc připravený zajímavý bonus!

 

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy řadu dalších výhod. Jmenovitě například možnost navštěvovat odborné webináře v ceně školného, a to i po ukončení Vašeho studia, což je benefit, který žádná jiná manažerská škola svým studentům nenabízí.

Všechny benefity studenta

Vyberte si formu studia

Nabízíme interaktivní studium s živou a online výukou, jako druhou volbu 100% online studium, které můžete zahájit kdykoliv.

Semináře a webináře ZDARMA i po ukončení studia

Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit zdarma odborných seminářů a webinářů, a to i po ukončení studia.

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

Přes 80% našich absolventů potvrzuje, že po úspěšném absolvování manažerského studia MBA & LL.M získalo lepší pracovní uplatnění.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování profesního vzdělávacího programu MBA či LL.M. získáte lepší uplatnění i v rámci firemního prostředí.

Mezinárodně uznávaný titul MBA & LL.M.

Profesí programy MBA a LL.M. jsou obecně uznávány po celém světě jako průkaz absolvovaného profesního vzdělání.

Mezinárodní certifikaci IES

Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný certifikát IES , který je vydáván již od roku 1997 a za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Poskytujeme největší nabídku manažerských programů v ČR. Aktuálně si můžete vybrat z více něž 30 specializací.

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Nad rámec svého oboru můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo Vaše zaměření. Zcela ZDARMA.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.