Povinně volitelné předměty

Během studia pořádáme každý víkend tematická setkání s lektory, dále jen (TS), a to ze všech předmětů, je-li na TS přihlášen alespoň jeden student. Díky tomu máte možnost během studia u nás navštívit libovolné množství TS. Účast na jakémkoliv TS je pro studenty samozřejmě bezplatná a je v rámci studia zdarma. Termíny všech TS jsou Vám zasílány dopředu e-mailem. Pokud si tedy chcete ze studia odnést opravdu maximum, můžete využít možnosti navštěvovat libovolný počet tematických setkání. Tento benefit je ideálním důvodem, proč začít studovat právě u nás.

*Studenti si mohou z nabízených povinně volitelných předmětů vybrat jakýkoli předmět, který není součástí hlavní nabídky ke zvolenému programu.

Až 45 předmětů
Navštívit můžete všechny
Součástí studia

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.