Povinně volitelné předměty

Během studia pořádáme každý víkend tematická setkání s lektory, dále jen (TS), a to ze všech předmětů, je-li na TS přihlášen alespoň jeden student. Díky tomu máte možnost během studia u nás navštívit libovolné množství TS. Účast na jakémkoliv TS je pro studenty samozřejmě bezplatná a je v rámci studia zdarma. Termíny všech TS jsou Vám zasílány dopředu e-mailem. Pokud si tedy chcete ze studia odnést opravdu maximum, můžete využít možnosti navštěvovat libovolný počet tematických setkání. Tento benefit je ideálním důvodem, proč začít studovat právě u nás.

*Studenti si mohou z nabízených povinně volitelných předmětů vybrat jakýkoli předmět, který není součástí hlavní nabídky ke zvolenému programu.

Až 45 předmětů
Navštívit můžete všechny
Součástí studia

Ceny uvedené na webu jsou včetně DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.