Mgr. Jiří Matějček

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Od roku 2014 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje modulv programu MBA Medicínské právo.

Vystudoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity. Mimo manažerských pozic v soukromém sektoru pracoval dlouhou dobu ve VZP ČR, kde se zabýval problematikou léčiv a zdravotnických prostředků a vedl týmy v oblastech právní služby pro zdravotní péči a smluvní politiky.

V současné době pracuje jako expertní konzultant pro oblast zdravotnictví ve společnosti STAPRO s.r.o. Legislativně se podílel na většině právních předpisů ve vztahu k českému veřejnému zdravotnictví a poskytování zdravotních služeb. Má zkušenosti s vyjednáváním jak ze strany zdravotních pojišťoven, tak ze strany poskytovatelů zdravotních služeb.

Vyučované předměty

Název předmětu
Medicínské právo
Zobrazit všechny předměty

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.