LL.M. Ústavní právo a politologie

Program je zaměřen na výuku ústavního práva v kombinaci s politologií. Tyto sobě blízké disciplíny umožňují posluchačům, ať již z řad novinářů, právníků, politiků a dalších odborných povolání, pochopit problematiku složitých politických rozhodnutí na současné tuzemské i mezinárodní politické scéně. V programu se seznámíte s filozofickými aspekty právního řádu a práva obecně. Naučíte se filozofické metody a postupy začleňovat do interpretace a aplikace ústavního práva a politologie. Zasazení obou disciplín do filozofického kontextu Vám usnadní orientaci ve zdánlivě nepřehledné právně politické sféře, tvorbu objektivních analýz a predikci budoucího vývoje.

ID: LLM-03-22-001

Při přihlášení do 15. 2. 2023
od 87.900 Kč

Přihlaste se již nyní a získejte speciální cenu! Akce platí pouze do 15. 2. 2023

Přehrát video

Přínosy programu

Program zaštiťují jedni z největších osobností českého ústavního práva. Profesor Právnické fakulty Univerzity Karlovy Aleš Gerloch, zakladatel Stálé konference českého práva doktor Karel Havlíček a významný politolog docent Miloš Brunclík. Mezinárodní část programu má na starost odborník na světovou ekonomiku a mezinárodní vztahy doktor Jiří Mihola.

Program Ústavní právo a politologie je exkluzivně vyučován v rámci profesních vzdělávacích programů pouze na Ústavu práva a právní vědy a European Business School. Žádná jiná profesně vzdělávací instituce jej nenabízí.

V programu si osvojíte základní východiska českého ústavního práva jakož i to, že všechna politická rozhodnutí musí mít v právním státě svůj pevný ústavní rámec, při jehož překročení by byla veškerá politická rozhodnutí neústavní. Naučíte se rozlišovat mezi ústavními a neústavními procesy a postupy a odlišovat je od sebe, což je základní referenční kritérium pro profesionální výkon právnické, politické i novinářské profese.

V programu se naučíte, jak vykonávat činnosti, díky kterým odborně promlouváte do veřejného diskurzu, na skutečně profesionální úrovni a s vědomím, že všechny události musíte interpretovat pouze prostřednictvím ústavního rámce, jinak je jakákoli interpretace bezcenná a zavádějící.

V programu pochopíte, že i v dnešní turbulentní době, nebo právě zejména v ní, je třeba respektovat ústavní právo jako základní pevný bod, vůči kterému musíme mít respekt při výkonu povolání právníka, novináře, politika či politologa, má-li svoje povolání vykonávat objektivně a na té nejvyšší profesionální úrovni.

Moderní online e-learningový systém. Profesionální vzdělávací platforma usnadňuje samotné vzdělávání a zajišťuje bezproblémový průběh studia. Studenti zde naleznou studijní materiály, informace o prezenční („živé“) výuce i webinářích, harmonogramy a veškeré potřebné podklady a výuková videa, což maximalizuje pohodlí i dostupnost informací.

Výhodou studia je možnost navštěvovat výuku ze všech 40 předmětů. Každý semestr si můžete zvolit jeden ze široké nabídky volitelných předmětů dle vlastních profesních preferencí. Výhodou studia je možnost navštěvovat výuku také z odborných předmětů, které se vyučují mimo Váš program, a v ceně školného si tak rozšířit znalosti z mnoha dalších oborů.

Mezinárodně uznávaný titul LL.M., úspěšný absolvent získá prestižní mezinárodní titul LL.M., absolventi studia tak získávají náskok před ostatními odborníky v jejich oboru.

Mezinárodně uznávaný certifikát IES. Vzdělávací program je pořádán společně s European Business School SE a vedle diplomu o udělení mezinárodně uznávaného titulu DBA obdrží úspěšní absolventi dále mezinárodně uznávaný certifikát IES (International Education Society).

Chci nejlepší cenu

Školné

Hrazeno jednou splátkou

94 900 Kč

Akce

Online studium

88 900 Kč / Os.

Zobrazit všechny možnosti financování

Harmonogram studia

Poslechněte si, jak o programu hovoří jeho garant.

JUDr. Karel Havlíček

Garant programu

Lektor a garant programů LL.M. Ústavní právo a politologie a Executive LL.D. Corporate Law. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde po absolutoriu od roku 1973 působil jako asistent a poté odborný asistent na katedře správního práva. Od roku 1979 pracoval v Československé televizi.

Detail garanta

Poznejte příběhy studentů, kteří zde studovali před vámi

LL.M.

Ing. Marta Prachařová, LL.M.

Daňová poradkyně ve společnosti Auditor spol. s.r.o. - Členka Komory daňových poradců České republiky od roku 1999, daňová poradkyně e. č. 3278,
LL.M.

Mgr. Ing. Ivo Bednář, LL.M.

Pracuji jako právník pro klienty, kteří se věnují mezinárodní přepravě zboží, dovozu kosmetických výrobků z celého světa a pronájmu zakoupených nemovitostí, a řeším tedy právní problematiku v několika oborech práva.
LL.M.

Ing. Vladimír Tichomirov, CSc., LL.M.

LLM

Mgr. Johana Mašková, MBA

Ameba.eu – marketing director
LL.M.

Ing. et Ing. Vojtěch Sadil, LL.M.

LL.M.

Ing. Mgr. Bc. Josef Boček, MBA, LL.M., MSc, MPA, LL.A.

PSBLAS s.r.o. – jednatel, generální ředitel, HARASIM stavby s.r.o. – prokurista, Josef Boček s.r.o. – prokurista, Sousedé 55+ z.s. – předsedax,
LL.M.

Mgr. Klára Šperlingová, LL.M.

Krajský úřad Pardubického kraje - právník odboru majetkového, stavebního řádu a investic Krajského úřadu Pardubického kraje

Ceník školného

Hrazeno jednou splátkou

94 900 Kč

Přihlásit se

Hrazeno 2 splátkami

98 900 Kč

Přihlásit se
Akce

Studium ve dvou (Hrazeno ve 2 splátkách)

89 900 Kč

Přihlásit se

Studium ve třech (Hrazeno ve 2 splátkách)

85 900 Kč

Přihlásit se

Online studium

88 900 Kč

Přihlásit se

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč.

K výše uvedeným cenám je účtován manipulační poplatek ve výši 3.000 Kč za administraci přihlášky. 

K cenám školného bude připočítána DPH v zákonné výši.

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč. (Platí i pro online studium)

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.