Ing. Bc. Zita Kamišová, MBA

Protože mám vzdělání se zaměřením na evropská práva, vybrala jsem si na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. obor Mezinárodní vztahy a evropská práva (byl mi blízký).

Pracuji ve státní správě, tj. vykonávám agendu státní správy v přenesené působnosti na Magistrátu města Chomutova. Studium mi rozšířilo obzor, zvýšilo sebevědomí a dalo vstupenku k lepšímu uplatnění na trhu práce. Již nyní krátce po ukončení studia jsem zjistila, že moje cena na trhu práce velice vzrostla.

Studovala jsem MBM na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. v Praze. Školu jsem si vybrala hlavně na základě referencí, které jsem si zjistila nejen na internetu, ale hlavně mezi známými, kteří zde rovněž studovali. Líbilo se mi i to, že některé lektory jsem znala z předešlých vysokých škol, kde jsem studovala. Domácí a lidský přístup vůči studentům je zde znát všude. Lektoři i pracovníci studijního oddělení jsou velice vstřícní a nápomocni všem studentům při jejich studiu. Také úžasná atmosféra nejen prostředí a servisu při obhajobě disertační práce a závěrečné zkoušce přispěla k tomu, že mohu studium na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. v Praze vřele doporučit i ostatním studentům.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Mezinárodní vztahy a evropská studia

Program je určen pro

uchazeče z nadnárodních společností, diplomaty

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Ing. Martin Němeček, MBA

Předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny, a.s.
MBA

Denis Ceniga, MBA

Jednatel at Paralia s.r.o. a B2B manager at CZC.cz s.r.o.
MBA

JUDr. Robert Špott, MBA

Jednatel a ředitel společnosti SYNER, s.r.o.
MBA

Ing. Tomáš Kadlec, MBA

MBA

Mgr. Michal Schuster, MBA

Vysokoškolský učitel, mediální odborník, bývalý mluvčí vlády České republiky

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.