Michaela Šarmanová, MBA

Výuka na Ústavu práva a právní vědy je velice rozdílná v porovnání s tradičním českým školstvím. Individuální přistup ke každému studentovi a časová flexibilita pro mě byly jako pro pracujícího profesionála důležité faktory při rozhodování. I přes flexibilitu studia nedochází k polevení v nárocích na studenta. Naopak, výuka je na vysoké úrovni a úspěšné dokončení studia vyžaduje tvrdou práci. Jednání všech lektorů je vždy profesionální.

Nevyčíslitelným benefitem je možnost vytvoření velkého množství profesionálních kontaktů už při studiu. Forma studia a zkoušek na ÚPPV není zaměřená pouze na teoretické znalosti a poznatky. Studenti musí být schopni porozumět tématu a propojit vědomosti s praxí.

Tento revoluční přístup je zaběhlý a úspěšně odzkoušený ve Spojených státech a ostatních anglicky mluvicích zemích. Namísto studentů, kteří jen tiše sedí v lavicích a naslouchají výuce, tento přístup “nutí” studenty být proaktivní a ukázat, že dokážou své znalosti efektivně použít v praxi.

ÚPPV vychovává skutečné leadery a manažery! V dnešní době je podobných institucí mnoho. ÚPPV jsem si vybrala kvůli profesorům, kteří přicházejí z praxe a jsou úspěšní ve svých vlastních kariérách, jako např. Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc. Chtěla jsem být vedena a vzdělávána nejlepšími lektory a ÚPPV více než předčilo má očekávání.

ÚPPV vřele doporučuji všem manažerům, kteří chtějí prohloubit své znalosti a získat nový náhled na komplexní vedení a řízení.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Leadership

Program je určen pro

vrcholové manažery, podnikatele

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Ing. Roman Urban, Ph.D., MBA

Déhora Central Europe s.r.o., - CEO deputy/senior konzultant
MBA

Mgr. Jiří Štěpánek, MBA

Škoda Auto, a.s. - Koordinátor
MBA

Bc. Karel Dyntar, MBA

Vrátil jsem se do školy zhruba tak po 20 ti letech, do intenzivní školy.
MBA

Mgr. Bc. Luděk Rezničenko, MBA

Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace - Interní auditor
MBA

Ing. Jan Ondruš, MBA

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o. - Team leader absolvent programu MBA Leadership
MBA

Ing. Oldřich Kubišta, MBA

Operations manager/ředitel provozu Cinema City Czech, s.r.o.

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.