WEBINÁŘ: Work Life Balance

Nový interaktivní webinář s Janem Brodským. Základní a praktické nástroje jak si vybudovat vlastní rovnováhu a stabilitu ve svém osobním a profesním životě. Prevence před demotivací a vyhořením.

Program semináře

Hrozně se těším do práce, protože nechci být doma. Je to správně?

Hrozně se těším z práce domů, nebaví mě, ale jsem tam, protože mě živí.

Z páce jsem unavený a odnáší to moje okolí. V soukromá se nedokážu uvolnit, protože myslím na práci a když se náhodou podaří na práci nemyslet, tak mě trochu vadí, že jsem s rodinou a ne s kamarády, které už jsem dlouho neviděl, ale aspoň mám doma klid.

Občas se stane, že se z práce utrhnu dříve a sejdu se s kamarády, dost si to užívám, ale jen do chvíle, než si vzpomenu, že budu doma vysvětlovat, proč jsem šel raději s kamarády a ne rovnou domů. Tak se raději sbalím, rozloučím a jdu domů.

Chtěl bych, aby mě bavila práce, nebo aby jí aspoň nebylo tolik, abych měl čas na kamarády, nemusí to být na dlouho, ale musí to být v pohodě. No a samozřejmě mám rád svojí rodinu, ale musím být hodně v práci a pak to občas nedělá dobrotu.

Jsem sice v začarovaném kruhu, ale co? Mám dobrou práci, kamarády nějaké také mám, vždyť si můžeme napsat a rodině to vynahradím na nějaké dovolené, na kterou díky dobré práci vydělám. Navíc – takhle to má stejně každý, sice stereotyp, ale mám kde bydlet, mám s kým bydlet a občas si něco dopřeju – vlastně si nemám na co stěžovat. Takže dost fňukání a rychle zpátky do práce.

A nebo to chcete jinak? Myslíte, že by to mohlo jít? Nebo si naopak myslíte, že v dnešní době to jinak nejde? Obě odpovědi jsou dobrým důvodem přihlásit se na seminář o Work Life Balance.

Nemusíte po jeho absolvování hned měnit návyky, bohatě stačí, když začnete jinak přemýšlet! 

Organizace a pravidla

  • Zaslaná přihláška na webinář je závazná.
  • Při odhlášení 3 a méně pracovních dní před konáním webináře či při neúčasti bez odhlášení se poplatek nevrací. Neproběhla-li platba účastníka před konáním webináře, bude mu v tomto případě předepsáno k úhradě 100% účastnického poplatku.
  • Objednávku a účast na webináři lze převést na třetí osobu.
  • Odhlášení z webináře musí být provedeno písemnou formou (emailem).

 

Doplňující informace

  • Pořadatel webináře si vyhrazuje právo na změnu programu.
  • Pořadatel webináře je oprávněn změnit lektora, den, čas či místo konání. V takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek vrací pouze k žádosti jeho plátce.
  • Pořadatel webináře je dále oprávněn webinář bez náhrady zrušit, v takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek bez dalšího vrací. 
  • Pořadatel o všech změnách webináře nebo o jeho zrušení bezodkladně informuje registrované účastníky webináře (e-mailem či telefonicky).

 

Kontakty

 

Pro studenty Ústavu práva a právní vědy je webinář zcela zdarma. Odkaz dostanou do svého e-mailu.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.