Bc. Jan Brodský DiS.

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Je autorem desítek školení a odborných seminářů na klíč pro klientelu ve veřejné správě i komerčním sektoru a autorem nebo spolupracovníkem na několika knihách. Zabývá se problematikou managementu, time managementu, diplomatického, obchodního a společenského protokolu. V současné době je mluvčím Ministerstva práce a sociálních věcí. Od roku 2011 působí jako kmenový lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE.

Působil také na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha a zároveň je absolventem několika kurzů Diplomatické akademie.

Je autorem desítek školení a odborných seminářů na klíč pro klientelu ve veřejné správě i komerčním sektoru a autorem nebo spolupracovníkem na dvou knihách.

Zabývá se problematikou managementu, time managementu, diplomatického, obchodního a společenského protokolu.

Od roku 2010 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a od roku 2013 se stal lektorem European Business School SE.

Garant programů

BBA Manažerská specializace

Cílem profesního vzdělávacího programu BBA je předat studentům základní a nejdůležitější informace z jednotlivých oblastí managementu a připravit je tímto způsobem na výkon jejich budoucí manažerské pozice.

BBA Manažerská specializace

Program je určen pro

absolventy vysokých a středních škol a gymnázií

s cenou studia od

47 900 Kč

Více o programu

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.