WEBINÁŘ: Myšlení vítězů s Mariánem Jelínkem

Aktuální webinář na téma Myšlení vítězů pro Ústav práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE se zaměří na specifikaci myšlení nejúspěšnějších leaderů a manažerů. Co dělají nejúspěšnější lidé jinak, zda a jak řídí svoje myšlení, jakým směrem sami sebe vedou a jakými metodami tak činí.

Program semináře

 

Webinář bude nadstandardně zajímavou ukázkou myšlení člověka, který dovedl ve firemní i sportovní praxi mnoho svých klientů k dosažení skutečného úspěchu v jejich oboru. Umožní Vám zeptat se doktora Jelínka na to, jak on osobně u sebe i u svých klientů uvádí do praxe složité psychologické procesy, jak je zjednodušuje, aby byly co nejefektivnější a aby Vaše psychika a Vaše myšlení byly nástrojem Vašeho úspěchu, a nikoliv jeho zkázou, jak to některých manažerů bývá.

Tento unikátní webinář je určen studentům profesních vzdělávacích programů MBA, LL.M. a dalších na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, jakož i jejich absolventům a všem zájemcům o profesní studia, kteří chtějí prostřednictvím osobního rozvoje nastartovat či restartovat svoji kariéru a získat cenné know-how od lektora, za jehož úspěchy stojí tvrdá práce a mistrovské tituly.

 

 

O lektorovi

Lektor webináře PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. má bohaté profesní zkušenosti, a to nejen jako přednášející v oblasti managementu pro firmy a speciálně pak sportovního managementu, jehož závěry úspěšně aplikuje do firemního managementu, ale i jako hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih a odborných publikací.

Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií, kterou aplikuje i do firemní praxe, a mentálním koučinkem. Mezi své největší trenérské hokejové úspěchy řadí zlato z MS 2005, 2× titul s HC Sparta Praha a Presidentův pohár s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra).

 

Organizace a pravidla

  • Při odhlášení 3 a méně pracovních dní před konáním webináře či při neúčasti bez odhlášení se poplatek nevrací. Neproběhla-li platba účastníka před konáním webináře, bude mu v tomto případě předepsáno k úhradě 100% účastnického poplatku.
  • Objednávku a účast na webináři lze převést na třetí osobu.
  • Odhlášení z webináře musí být provedeno písemnou formou (emailem).
  • Po odeslání příhlášky a zaplacení Vám pošleme odkaz na webinář, nejpozději 24 hodin před jeho konáním. 

 

Doplňující informace

  • Pořadatel webináře si vyhrazuje právo na změnu programu.
  • Pořadatel webináře je oprávněn změnit lektora, den, čas či místo konání. V takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek vrací pouze k žádosti jeho plátce.
  • Pořadatel webináře je dále oprávněn webinář bez náhrady zrušit, v takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek bez dalšího vrací. 
  • Pořadatel o všech změnách webináře nebo o jeho zrušení bezodkladně informuje registrované účastníky webináře (e-mailem či telefonicky).

 

Kontakty

 

Pro studenty Ústavu práva a právní vědy je webinář zcela zdarma. Odkaz dostanou do svého e-mailu.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.