Studium ve dvou a ve třech

Máte kolegu, kolegyni, či kamaráda z vysoké školy a chcete spolu studovat manažerské vzdělávací programy? Přihlašte se na Ústav práva a právní vědy! Máme pro Vás připravené zvýhodněné školné, pokud se rozhodnete studovat ve dvou či ve třech!

Studium ve dvou

V rámci tohoto cyklu pro Vás máme SPECIÁLNÍ AKCI „STUDIUM VE DVOU“. Tato akce platí pro programy MBA, LL.M., MSc. a MPA. Podáte-li závaznou přihlášku ke studiu ve „DVOU“, činí cena studia na jednoho studenta 80.000,- Kč bez DPH + manipulační poplatek ve výši 3.000,- Kč. Do poznámky k přihlášce je nutno napsat „STUDIUM VE DVOU“ a jméno druhého studenta/studentky.

Podmínkou je uhradit studium v jedné nebo ve dvou splátkách.

Bližší informace o jednotlivých studijních programech profesního vzdělávání

MBA naleznete zde, LL.M. zde a MPA zde.

Přihláška zde

 

Studium ve třech

Ještě výhodnější akcí pro Vás může být tzv. „STUDIUM VE TŘECH“. Tato akce platí pro programy MBA, LL.M., MSc. a MPA. Akce je shodná s akcí studium ve dvou, rozdíl je pouze v ještě výhodnější ceně. Podáte-li závaznou přihlášku ke studiu ve třech lidech je pro každého studenta jednotná cena 80.000,- Kč bez DPH + manipulační poplatek ve výši 3.000,- Kč. Do poznámky k přihlášce je nutno napsat „STUDIUM VE TŘECH“ a jména dalších dvou studentů/studentek.

Podmínkou je uhradit studium v jedné nebo ve dvou splátkách.

Bližší informace o jednotlivých studijních programech profesního vzdělávání MBA naleznete zde, LL.M. zde a MPA zde.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu:

podatelna@ebschool.cz, nebo na tel.: +420 739 023 578.

Přihláška zde

 

Den otevřených dveří

Pro případné zájemce o studiu pořádáme tzv. Dny otevřených dveří. V tyto dny, které vypisujeme každých 14 dní (případně se můžete osobně domluvit na jiném termínu) vás přivítají v sídle školy lidé z vedení, jakož i lektoři, a rádi vám zodpoví veškeré vaše dotazy o studiu. Dozvíte se jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení a dobré kávy pro Vás budou připraveny i tištěné materiály obsahující informace o studiu.

 

Přihlásit se na DOD

Přijďte ve středu 21. 4. 2021 od 15:00 do 18:00 hod.

na Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7, 4 patro - 1 minuta od stanice metra Nádraží Holešovice

Poznáte moderní prostředí Ústavu práva a pravní vědy, setkáte se se zástupci jeho vedení a dozvíte se vše potřebné o studiu. Pro každého návštěvníka máme navíc připraven zajímavý bonus!

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.