Voucher na studium

Ústav práva a právní vědy pro Vás připravil speciální akci, díky Vašemu zájmu o studium získáváte jedinečnou příležitost získat speciální cenu. Stačí využít slevový kód v přihlášce, nebo kontaktovat naše studijní oddělení.

Blahopřejeme, získáváte voucher na studium

Voucher vydává Ústav práva a právní vědy ve spolupráci s European Business School. Voucher platí do 30.9.2019 a je přenosný na další osoby. Voucher na studium automaticky snižuje cenu studijního programu o 3 000 Kč, platí na programy MBA, LL.M., MPA, MSc., BBA, LL.B., DBA, LL.D. a vzahuje se na všechny specializace.

 

 

 

Jak voucher uplatnit?

  • Stačí vložit kód: VOUCHER3000 do přihlášky, cena se Vám automaticky sníží o 3 000 Kč
  • Případně můžete kontaktovat naše studijní oddělení, kde předložíte kód Vašeho voucheru.

 

Co když to nestihnu?

  • Voucher je platný do 30.9.2019, avšak neznamená to, že musíte uhradit studium okamžitě.
  • U nás máte možnost zaplatit později, případně úhradu studia rozložit do několika splátek.
  • Se vším Vám poradí naše studijní oddělení: cps@ustavprava.cz

Co cena studia obsahuje?

1

Přístup do studentské sekce

Materiály ke studiu mají studenti k dispozici ve studentsKé sekci. Ke každému předmětu je zde tzv. sylabus, ve kterém se student dozví, co je obsahem a cílem daného předmětu, je zde uvedena doporučená litratura a také návrhy témat seminárních prací. Dále je ke každému předmětu k dispozici prezentace, kterou lektor používá při výuce.

2

Tematická setkání

Možnost navštěvovat tematická setkání, semináře a přednášky i z jiných programů, než který studujete (včetně poskytnutí studijních materiálů)

3

Možnost navštěvovat zdarma zajímavé semináře

a to z oblasti nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích, a dalších právních disciplín

4

Občerstvení na tematických setkáních

Občerstvení na tematických setkáních s lektory a vedením školy

5

Slavnostní promoci

Slavnostní promoci v historické budově pražského Rudolfina pro absolventy a jejich rodinné příslušníky

6

Služby naší knihovny

Služby naší knihovny, která obsahuje více než 800 knižních titulů z odborné literatury

7

Možnost zdarma absolvovat speciální moduly

Možnost zdarma absolvovat speciální moduly „Jak psát seminární práce“ a „Metodologie závěrečné práce“

8

Odborné publikace, knihy vydávané Ústavem práva a právní vědy

Obdržení vybraných odborných titulů vydávaných Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. (v případě, že daná skripta souvisí s programem, který si student zvolil, jsou tato skripta pro studenty zdarma, v ostatních případech mají studenti na tato skripta 20% slevu

9

Mezinárodní diplom IES

Kromě oficiálního diplomu, který vydádáme v českém i anglickém jazyce, obdrží každý absolvent studia mezinárodní diplom IES

Nenašli jste, co jste hledali? Navštivte často kladené otázky

Přijďte ve středu 21. 4. 2021 od 15:00 do 18:00 hod.

na Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7, 4 patro - 1 minuta od stanice metra Nádraží Holešovice

Poznáte moderní prostředí Ústavu práva a pravní vědy, setkáte se se zástupci jeho vedení a dozvíte se vše potřebné o studiu. Pro každého návštěvníka máme navíc připraven zajímavý bonus!

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.