Ústav práva vydává v koedici s ČAKem Soudničky od JUDr. Jouzy

Dovolujeme si vás informovat, že na trh byla uvedena knižní novinka Soudničky od uznávaného právníka JUDr. Ladislava Jouzy, předního odborníka a zároveň právníka roku 2016 v oblasti pracovního práva, advokáta, rozhodce pracovněprávních sporů a člena správní rady Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

Knihu vydává ve spolupráci s Českou advokátní komorou, největší samosprávnou právnickou profesní organizací v České republice, Ústav práva a právní vědy, nejstarší a největší právní a manažerská instituce poskytující profesně vzdělávací programy MBA, LL.M. a další

Kniha Soudničky obsahuje tři desítky povídek, které humornou formou prezentují příběhy ze soudních síní.

Kniha má formát kapesního vydání, takže Vám výborně poslouží jako společník na cestách a dokáže zkrátit dlouhé chvilky, ať jste již kdekoliv.

Soudničky vznikly na základě letitých zkušeností úspěšného právníka, lektora a rozhodce. Věříme proto, že se stane nejenom zábavným doplňkem, ale také pro méně znalé v této oblasti dokáží i trochu více přiblížit problematiku soudních sporů v tuzemsku a poutavou formou zlidštit právo.

Kniha je k dostání ve všech lepších knihkupectví v ČR, v prostorách instituce Ústavu práva a právní vědy, nebo na internetových stránkách www.kosmas.cz.

JUDr. Ladislav Jouza, autor publikace

Advokát, rozhodce, člen České advokátní komory, lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE. Je autorem řady odborných článků zejména z oblasti pracovního práva. Legislativně se podílel na všech zásadních novelách pracovněprávních předpisů, zejména zákoníku práce, včetně předpisů o zaměstnanosti a o ochraně zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele, které byly Ministerstvem práce a sociálních věcí zpracovány a zákonodárnými orgány přijaty. V průběhu pracovní činnosti na MPSV byl členem pracovní komise Legislativní rady vlády. Je držitelem stříbrné a bronzové medaile prof. rytíře A. Randy za teoretický a praktický přínos pracovnímu právu. Má širokou odbornou publikační a pedagogickou činnost v oblasti pracovního práva a personální práce.  V roce 2016 obdržel prestižní ocenění Právník roku 2016 v oblasti pracovního práva. V roce 2017 byl jmenován členem správní rady Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.


Autor příspěvku

Jiří Truneček

Autor

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny uvedené na webu jsou včetně DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.