Proběhlý seminář: Úspěšné obchodní jednání

V úterý 18. června jsme uspořádali business seminář na téma: Úspěšné obchodní jednání krok za krokem. Lektor semináře byl Jan Brodský, autor desítek business seminářů na klíč pro klientelu ve veřejné správě a komerčním sektoru.

 

Seminář jsme uspořádali nezvykle v odpoledních hodinách. Účast byla velice dobrá, na seminář dorazili lidé z různých odvětví, např. z veřejné správy, managementu, obchodu, ale i z dalších zdánlivě nesouvisejících oblastí, aby rozšířili svoje poznatky a dovednosti v oblasti obchodního vyjednávání a obchodní etiky obecně.

Průběh semináře

Začátek semináře provázel úvod do světa etiky v oblasti obchodního jednání, etiketa pánského a dámského oblékaní, pozdravy, představování. Jan Brodský uváděl reálné poznatky a zkušenosti z praxe, které vykládal svým specifickým humorem i vážnou formou. Radil účastníkům, jak v jednání zazářit a převzít otěže, nebo jak se vyvarovat trapasům a co určitě nedělat za žádných okolností.

Účastnici si odnesli unikátní certifikát o absolvování semináře, speciální voucher na studium a další dárkové předměty Ústavu práva a právní vědy a European Business School

Ohlasy ze semináře:

Tradičně po konaném semináře se ptáme účastníků na jejich dojmy a pocity, jestli by seminář doporučili a co naopak vytkli a zlepšili.

 

Tomáš Ruml, Praha, PPC specialista a poradce

Pozitiva:

  • Skvělý zážitek, jako největší pozitivum vnímám reálné příklady z praxe a jedinečné know-how,

Negativa:

  • Seminář trval něco přes 3 hodiny, klidně by mohl být i delší

 

Filip Eichler, Praha, Obchodní zástupce a jednatel

Pozitiva:

  • Určitě bych rád vyzdvihl odbornost lektora, kterou jsem popravdě až takovou nečekal, na konci semináře jsem měl dojem, že pan Brodský koncept obchodního jednání vymyslel snad sám. Dále oceňuji catering a dárky.

Negativa:

  • Nic mě nenapadá.

 

Tereza Zemanová, Kolín, HR oddělení

Pozitiva:

  • Jednoznačné výklad lektora, který byl skvělý. Semináře a odborné kurzy navštěvuji poměrné často, ale tento bych určitě doporučila. Největší přínos? Asi jiný pohled na obchodní jednání, který jsem opravdu nečekala.

Negativa:

  • Ocenila bych trochu více občerstvení.

 

MgA. Monika Šindelářová, Praha, Art director

Pozitiva:

  • Seminář hodnotí velice kladně, nejvíce oceňuji praxi a zkušenosti lektora. Potěšili mě dárky od Ústavu práva a pravní vědy.

Negativa:

  • Příště větší výběr kavových nápoju, možná lepší odzvučení sálu. 

    

Kdy bude další seminář?

Vše se dozvíte na našich webových stránkách v sekci semináře. Pokud chcete dostávat další informace, co se u nás děje, nebo dozvědět se o pořádaných seminářích jako první, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Galerie

Zobrazit celou galeriiAutor příspěvku

Mikuláš Kužel

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.