Proběhlý seminář: Úspěšné obchodní jednání

V úterý 18. června jsme uspořádali business seminář na téma: Úspěšné obchodní jednání krok za krokem. Lektor semináře byl Jan Brodský, autor desítek business seminářů na klíč pro klientelu ve veřejné správě a komerčním sektoru.

 

Seminář jsme uspořádali nezvykle v odpoledních hodinách. Účast byla velice dobrá, na seminář dorazili lidé z různých odvětví, např. z veřejné správy, managementu, obchodu, ale i z dalších zdánlivě nesouvisejících oblastí, aby rozšířili svoje poznatky a dovednosti v oblasti obchodního vyjednávání a obchodní etiky obecně.

Průběh semináře

Začátek semináře provázel úvod do světa etiky v oblasti obchodního jednání, etiketa pánského a dámského oblékaní, pozdravy, představování. Jan Brodský uváděl reálné poznatky a zkušenosti z praxe, které vykládal svým specifickým humorem i vážnou formou. Radil účastníkům, jak v jednání zazářit a převzít otěže, nebo jak se vyvarovat trapasům a co určitě nedělat za žádných okolností.

Účastnici si odnesli unikátní certifikát o absolvování semináře, speciální voucher na studium a další dárkové předměty Ústavu práva a právní vědy a European Business School

Ohlasy ze semináře:

Tradičně po konaném semináře se ptáme účastníků na jejich dojmy a pocity, jestli by seminář doporučili a co naopak vytkli a zlepšili.

 

Tomáš Ruml, Praha, PPC specialista a poradce

Pozitiva:

  • Skvělý zážitek, jako největší pozitivum vnímám reálné příklady z praxe a jedinečné know-how,

Negativa:

  • Seminář trval něco přes 3 hodiny, klidně by mohl být i delší

 

Filip Eichler, Praha, Obchodní zástupce a jednatel

Pozitiva:

  • Určitě bych rád vyzdvihl odbornost lektora, kterou jsem popravdě až takovou nečekal, na konci semináře jsem měl dojem, že pan Brodský koncept obchodního jednání vymyslel snad sám. Dále oceňuji catering a dárky.

Negativa:

  • Nic mě nenapadá.

 

Tereza Zemanová, Kolín, HR oddělení

Pozitiva:

  • Jednoznačné výklad lektora, který byl skvělý. Semináře a odborné kurzy navštěvuji poměrné často, ale tento bych určitě doporučila. Největší přínos? Asi jiný pohled na obchodní jednání, který jsem opravdu nečekala.

Negativa:

  • Ocenila bych trochu více občerstvení.

 

MgA. Monika Šindelářová, Praha, Art director

Pozitiva:

  • Seminář hodnotí velice kladně, nejvíce oceňuji praxi a zkušenosti lektora. Potěšili mě dárky od Ústavu práva a pravní vědy.

Negativa:

  • Příště větší výběr kavových nápoju, možná lepší odzvučení sálu. 

    

Kdy bude další seminář?

Vše se dozvíte na našich webových stránkách v sekci semináře. Pokud chcete dostávat další informace, co se u nás děje, nebo dozvědět se o pořádaných seminářích jako první, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

web.gallery

Zobrazit celou galeriiAutor příspěvku

Mikuláš Kužel

Má na starosti marketingovou komunikaci Ústavu práva a právní vědy. 

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.