Proč se přihlásit do podzimního cyklu studia MBA 2020 právě u nás?

Ústav práva a právní vědy zahájil 1. června přijímání nových přihlášek ke studiu MBA, LL.M. a dalších programů do nového cyklu studia, který začíná již 15. října 2020, kdy se také uskuteční první zápis ke studiu. Proč zvolit studium profesních programů právě u nás? Tady máte 10 důvodů, které by Vám měly pomoci se rozhodnout.

1. Velký upgrade programů

Chceme držet krok s nejnovějšími trendy v oblastech managementu, marketingu a práva. Proto jsme se rozhodli zaměřit na každý program a sestavit skladbu konkrétního programu tak, aby co nejvíce odpovídala specializačnímu zaměření. Každý program je sestaven z unikátních předmětů, jednoduchou kombinaci obecný základ + specializační předměty u nás nenaleznete, každý předmět má u nás své opodstatnění a je jedinečný. Pokud chcete navštěvovat i další předměty mimo ty, které máte ve svém programu, není to u nás žádný problém, jako student Ústavu práva a právní vědy totiž máte možnost navštěvovat i další předměty mimo Váš zvolený program.

 

Karel Křivan (vpravo) se zdraví s ředitelem Ústavu práva a právní vědy Luďkem Lisse, nově bude vyučovat v programu MBA Executive Marketing management předměty: Politický marketing a Změny v mediální komunikaci a efektivní PR v digitální době.

 

2. Nové programy MBA

Do naší široké nabídky vzdělávacích programů jsme přidali dva nové unikátní programy:

  • MBA Kreativní komunikace pro manažery: program nabízí zájemcům profesionálně strukturovaný komplex předmětů z oblasti komunikace, moderní rétoriky, umění vyjednávat a přesvědčit v obtížných situacích. Program je zaměřen na praktický nácvik projevů na veřejnosti, před kolegy nebo podřízenými.
  • MBA Sportovní management a právo: v programu se seznámíte: detailně s marketingovými aspekty, problematikou ekonomie sportu, a to včetně sponzoringu sportovních klubů a akcí, celý program bude velmi interaktivní, s použitím praktických cvičení, a konstruktivního střetu názorů na konkrétních příkladech úspěšných i neúspěšných plánů a strategií při provozování sportovních zařízení a pořádání sportovních akcí

 

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR, v programu MBA Sportovní management a právo učí předměty: Právní aspekty fungování sportovních klubů v oblasti fotbalu a Profesionální sportovci a jejich smlouvy, role sportovních agentů.

 

3. Noví lektoři v našem týmu

Lektorský tým budujeme již od roku 2004, skládá se výlučně z lidí, kteří v kariérním životě již profesně hodně dokázali a mají etický a morální mandát předávat své znalosti a zkušenosti. Pro nový cyklus studia, který zahájíme 15. října 2020, přibylo několik nových tváří.

 

Ing. Miroslav Focht (vpravo) se zdraví s ředitelem Ústavu práva a právní vědy Luďkem Lisse. Bude učit předměty z oblasti businessu a managementu. Získal vzdělání na prestižních britských a amerických universitách: Harvard, Cranfield, Warwick, US Military Academy West Point, Sheffield University. Posledních 20 let pracoval pro mezinárodní firmu na londýnské burze (IMI plc) v pozicích generálního ředitele, Managing Director Central & Eastern Europe a od roku 2013 jako President Europe, Middle East & Africa a člen globálního představenstva.

 

Ing. Zdeněk Eška (vpravo) se zdraví s ředitelem Ústavu práva a právní vědy Luďkem Lisse. Je garantem programu MBA Kreativní komunikace pro manažery, disponuje patnáctiletou zkušeností z médií, kde pracoval jako moderátor, redaktor, reportér, scenárista a dramaturg odpoledního i večerního vysílání.

 

4. Online studium a nová studentská sekce

Naše instituce dlouhodobě podporuje klasické prezenční studium, na druhou stranu chápeme, že časté dojíždění a velké vzdálenosti nebo časové vytížení může komplikovat Vaše studium, proto jsme se rozhodli jít studentům vstříc.

V říjnu spouštíme novou studentskou sekci, která bude plná obsahu pro Vaše studium. Naleznete zde záznamy z konaných přednášek, speciální e-learningová videa (videa točená výhradně pro online výuku), prezentace lektorů, sylaby, pdf brožury a knihy ke studiu. Navíc studentská sekce bude plně responzivní, to znamená, že můžete načítat a čerpat podklady z počítače, tabletu nebo svého smartphonu. Samozřejmostí je, že tyto materiály budou dostupné i pro studenty, kteří se rozhodli studovat klasické prezenční studium.

 

Ukázka video záznamu z živé přednášky.

 

Ukázka e-learningového videa.

 

5. Naše vlastní publikace pro Vás

Ústav práva a právní vědy dlouhodobě vydává pod svojí značkou vlastní skripta a publikace, můžete je také najít v knihkupectvích Luxor, Martinus a dalších. Publikace jsou orientovány na oblasti managementu, marketingu a práva, většinu autorů tvoří lektoři Ústavu práva a právní vědy. Tyto publikace dostanete ke svému studiu ve formě PDF zdarma, pokud byste měli zájem o tištěné verze, není problém je u nás za zvýhodněnou cenu zakoupit.

 

V současné době máme desítky vlastních publikací z různých profesních oblastí.

 

6. Naše interní knihovna + nová online knihovna

Materiály ke studiu jsou základ, proto pro Vás máme naší interní studentskou knihovnu, která čítá stovky odborných publikací, které si můžete u nás jako studenti zdarma zapůjčit.  

Pro nové studenty, kteří se přihlásí do nového cyklu studia, budeme mít k dispozici online knihovnu, která čítá více než 6000 publikací, a to nejen z profesních oblastí. Dostupná bude pro studenty, kteří se rozhodnout studovat prezenční (klasické) i online studium.

 

 

Nová online knihovna s více než 6000 tituly

 

7. Spolupráce s renomovanými společnostmi

Ústav práva a právní vědy je „zásobován“ každý rok desítkami studentů z velkých korporací, národních i nadnárodních firem. Absolventi Ústavu práva a právní vědy po absolvování studia u nás nacházejí uplatnění ve velkých firmách a obsazují pozice na manažerských pozicích, na které jsou během studia u nás profesně připravováni.

 

 

8. Absolvent Ústavu práva a právní vědy

Jako náš absolvent budete mít výhradní slevu na další studium u nás (DBA, LL.D.), také si můžete každý rok vybrat až 5 odborných seminářů, které můžete navštívit zcela ZDARMA. Bude pro Vás také platit sleva na právní poradenství nebo si bude moci domluvit odbornou konzultaci s vybraným lektorem.

 

Promoce absolventů Ústavu práva a právní vědy se konají každý rok vždy na podzim v pražském Rudolfínu.

 

9. Kontakty, které Vám žádné 100% online studium nedá

Ctíme tradici a zároveň nejnovější trendy v oblastech profesního vzdělávání, je tu ale jedna věc, kterou nahradit nelze, a to jsou živá setkání na výuce, diskuze a výměna kontaktů.

Proto všem zájemcům doporučujeme zvolit prezenční studium, neboť je to důležitá konkurenční výhoda. Na Ústavu práva a právní vědy máte na výběr, můžete se zúčastnit pouze předmětů, které máte ve svém programu nebo můžete navštěvovat i ostatní předměty a čerpat další znalosti. Žádná omezení v tomto směru pro Vás dána nejsou.

 

Výuka se koná vždy na jaře a na podzim o víkendu nebo výjimečně i v pátek.

 

Účast na výuce je vysoká

 

Ústav práva má 4 výukové místnosti

 

10. Zvýhodněná cena

Ústav práva a právní vědy 1. června zahájil přijímaní nových přihlášek, cena se odvíjí od data podání přihlášky. To znamená, kdo dříve podá přihlášku ke studiu, má výhodnější cenu. V současné chvíli je cena 88 900 Kč, ta se pak bude nadále zvyšovat až do 15. října 2020, blížit se bude k hranici 100 000 Kč. Proto neváhejte a podejte přihlášku již nyní.

Žádná jiná cenová zvýhodnění studia Ústav práva a právní vědy neposkytuje. Chceme působit co nejvíce seriózním dojmem, aby měli naši absolventi profesních programů MBA, LL.M. a dalších, jistotu, že cena studia u nás bude pevně držet svoji pozici a morální status. Cenové akce typu „last minute sleva na studium 40.000,- Kč“ nebo jiné cenově diskrepantní zvýhodnění, která se mění každých 10 dní a se kterými se lze setkat, v naší nabídce, která se plně hlásí k principům ISO etickému systému, nenajdete.

Pokud nejste zcela rozhodnuti pro studium u nás nebo na jiné instituci, doporučujeme Vám navštívit náš Den otevřených dveří, který se koná každých 14 dní. Těšit se na Vás bude manažerka studia Mgr. Veronika Sabolová nebo ředitel Ústavu práva a právní vědy JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. Obdržíte při něm další informace a materiály o studiu na naší instituci. Navíc pro každého návštěvníka máme připravený malý dárek.

Těšíme se na Vás.

 

Na dni otevřených dveří se na Vás bude těšit Mgr. Veronika Sabolová, manažerka studia.

© Ústav práva a právní vědy 2020
Autor příspěvku

Mikuláš Kužel

Má na starosti marketingovou komunikaci Ústavu práva a právní vědy. 

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.