Vít Baloušek

Reklamní mág, copywriter, konsultant a kreativní ředitel

Na ÚPPV a EBS vyučuje předměty se zaměřením na marketingovou komunikaci, PR a tvorbu značky – brand management.

Vystudoval gymnasium. Má zkušenosti z mezinárodních reklamních agentur Grey, DDB, Proximity/BBDO a Leo Burnett. Začínal jako novinář, pracoval jako copywriter i kreativní ředitel, řídil tým 18 pracovníků v reklamní agentuře.

Je lektorem marketingového vzdělávání CIMA, certifikace platná pro celou EU a členem celoevropské asociace EMCC. Nyní se věnuje jako lektor a trenér předávání svých zkušeností z praxe více než 25 let působení v oboru marketingu a reklamy– školí formou worskhopu s důrazem na aplikaci do praxe.

Specialisuje se na originální vzdělávání v oblastech – kreativní reklamní tvorba, strategický marketing, tvorba značky, komunikační dovednosti, digitální komunikace a sociální sítě a také na oblast automotive.

Je autorem první příručky o kreativní tvorbě reklamy na našem trhu – kniha vyšla v nakladatelství Computer Press pod názvem „Žijte a myslete kreativně“ http://knihy.cpress.cz/zijte-a-myslete-kreativne.html Od roku 2015 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje jako garant moduly v programu MBA Public Relations a Marketing.

Garant programů

MBA Public Relations a Marketing

Program je orientován na moderní marketing i aktuální nástroje public relations, které se používají pro efektivní komunikaci úspěšných společností.

MBA Public Relations a Marketing

Program je určen pro

manažery reklamních agentur

s cenou studia od

88 000 Kč

Více o programu

DBA Executive Marketing a PR

Program pomáhá doktorandům zvyšovat jejich profesionální kompetence z vybraných oblastí marketingu a jeho řízení.

DBA Executive Marketing a PR

Program je určen pro

vedoucím zaměstnancům, podnikatelům a manažerům reklamních, PR či mediálních agentur

s cenou studia od

128 000 Kč

Více o programu

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.