Mgr. Jana Wiesner

Garantka programu MBA Psychologie managementu

Vyučuje v předmětech Strategie řešení konfliktních situací a Psychologie vedení a řízení lidí.

Absolvovala studium psychologie na FF UK Praha, dále terapeutický výcvik Gestalt Therapy.

Je držitelkou certifikátů v rámci postgraduálního vzdělávání a má 20 let profesní psychologické a koučovací praxe a zkušenosti s firemním vzděláváním.

Pedagogickou zkušenost získala jako vysokoškolská pedagožka, pracovala na Univerzitě Hradec Králové a na Univerzitě Pardubice. Již 14 let působí jako kmenová lektorka a senior konzultantka pro oblast soft skills.

Aktivní je též v publikační oblasti, je autorkou řady odborných statí a článků na téma psychologie a management v odborných sbornících i domácích periodikách.

Působí jako lektorka Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE v oblasti modulů vztahujících se k psychologickým aspektům managementu.

Garant programů

MBA Psychologie managementu

V programu nabízíme zájemcům možnost získat od našich lektorů praktické informace a načerpat od nich zkušenosti z praxe, se zacílením na využití psychologických postupů v manažerské praxi.

MBA Psychologie managementu

Program je určen pro

manažery, řídící pracovníky, podnikatele, pracovníky personálních oddělení

s cenou studia od

89 000 Kč

Více o programu

Vyučované předměty

Název předmětu
Psychologie vedení a řízení lidí
Zobrazit všechny předměty

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.