Mgr. Zora Stieglitzová, MBA

Studium na Ústavu práva a právní vědy, o. p. s. mne zaujalo svojí širokou nabídkou studijních programů, z nichž jsem si vybrala program Řízení lidských zdrojů a personální management. Studenti zde mají možnost získat nebo si rozšířit vědomosti o nových trendech a postupech řízení lidských zdrojů, personálních strategiích, psychologie, práva a dalších oblastí spojených s řízením a vedením lidí.

Velmi kladně hodnotím způsob výuky, který probíhá formou diskusí s profesionálními lektory, dále formou praktických cvičení v příjemném, přátelském prostředí a tím zprostředkovává spojení teorie s praxí. Vzájemnými diskusemi s lektory, ale i mezi studenty navzájem, dochází nejen k lepšímu pochopení daného tématu, ale i k cennému obohacení dosavadních vědomostí a znalostí studentů.

Studium respektuje individuální potřeby zaměstnaných lidí, umožňuje každému své tempo a samostatnost nejen v možnosti výběru jednotlivých setkání, ale i nad rámec studovaného oboru dává možnost studentům účastnit se kteréhokoliv tematického setkání dle jejich zájmu a potřeby v zaměstnání.

Zkušený a profesionální lektorský tým, jehož vědomosti vycházejí z praxe, se snaží přizpůsobovat svoji výuku potřebám studentů, je doplňován perfektním organizačním zajištěním celého studia a ochotou se kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem na studijní oddělení.

Při zpracování úkolů vyplývajících ze studia je kladen důraz především na praxi, na využití a prokázání poznatků v pracovním prostředí, což činí studium velmi cenným. Každému, kdo se v životě chce ve vědomostech posunout dál a rozvíjet se, bych toto studium vřele doporučila.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Řízení lidských zdrojů a personální management

Program je určen pro

pracovníky personálních oddělení

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Bc. Dana Damiani, MBA, ACC

Majiteľka spoločnosti Soul and life coach . Absolvetka vzdelanie MBA v odbore Riadenie ľudských zdrojov a personálny manažment
MBA

Doc. PhDr. Miroslava Kyasová, Ph.D., MBA

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity - vedoucí Katedry ošetřovatelství absolvent MBA Řízení lidských zdrojů a personální management
MBA

JUDr. Lukáš Volek, MBA

Právník junior ve společnosti Wincott People, a. s., organizační složka
MBA

Dita Novotná, MBA

HR Manager, TI Group Automotive systems s.r.o.
MBA

Mgr. Lenka Waszutová, DiS., MBA

Slezská diakonie, Vedoucí odboru personálního řízení, zahraničních vztahů a PR, Vedoucí sekce sekretariátu ředitele, Tisková mluvčí
MBA

Radek V. Fidrich, MSc., MBA, BBA

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - odbor Hospodaření s majetkem státu
MBA

Ing. Michaela Nováková, MBA

4educo s.r.o., pozice: jednatelka, projektová manažerka, koučka

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.