Bc. Josef Vondráček, DiS., MBA

Před časem jsem se začetl do jedné zajímavé knihy, která nesla v preambuli zajímavou a motivující myšlenku Henriho Forda: „Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80 let“. Tak jsem si řekl, že zkusím „omládnout…“ a něčemu se při tom navíc přiučit. Při hledání vhodného vzdělávacího titulu jsem „od googlu“ obdržel stránky Ústavu práva a právní vědy, kde jsem rozkliknul informace o vzdělávacím oboru „MBA Pro ředitele škol“. Po získání informací o tomto vzdělávacím modulu jsem neváhal a přihlásil se do studia.

Co mě na tomto institutu přitahovalo, bylo, že nenabízí obvyklý 6hodinový kurz, po kterém „se stanete nepostradatelným odborníkem“, nýbrž poskytuje systematické širokospektrální vzdělávání, bez kterého si dnes svoji pozici ředitele školy dovedu jen stěží představit. Setkal jsem se při téměř dvouletém studiu s netradičním a velmi nadstandardním přístupem vedení institutu vůči studentovi, s množstvím užitečných bonusů a know-how, kterých se nám studentům dostalo vždy s ochotou a zájmem o komplexnost poskytovaných informací a služeb.

Neocenitelným přínosem pro moji pracovní pozici jsou především semináře a přednášky špičkových odborníku ve svých oborech, kteří nám erudovaně, se zanícením, aktuálně a s akcentem na přitažlivost a vstřícnost interaktivně přednášeli témata z praxe, která posunula mé vnímání konkrétních problematik o notný kus dopředu. Seminární práce a možnost konzultací konkrétních situací běžného pracovního života jsou neocenitelným přínosem, který si ze studií na Ústavu práva a právní vědy odnáším.

Studium oboru MBA pro ředitele škol organizované Ústavem práva a právní vědy doporučuji všem kolegům ředitelům škol bez rozdílu zřizovatele, zaměření a stupně vzdělání.

Věřím, že i mé 25leté zkušenosti s vedením soukromé Základní umělecké školy budou obohaceny nabytými vědomostmi z tohoto studia.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Management ve veřejné správě

Program je určen pro

zaměstnancům státní správy, místních samospráv, obcí, krajů a státních a veřejnoprávních úřadů

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Ing. Petr Macháček, MBA

předseda představenstva SNEO, a.s. absolvent programu MBA Management ve veřejné správě
MBA

RNDr. Mgr. Adéla Marschallová Rumlerová, MBA

Ředitelka ZŠ a MŠ
MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA

Ředitel Základní školy Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.