WEBINÁŘ: Silné stránky, perspektiva II – Profil silných stránek

Naše silná stránka je něco, v čem si vedeme dobře, dodává nám energii a děláme to často. Je to naše autentické já ve chvílích, kdy děláme to nejlepší co je v našich možnostech. Zapojíme-li své silné stránky do práce, jsme šťastnější, sebevědomější a dokážeme lépe dosáhnout svých cílů.

Program semináře

Cítíme motivaci dělat skvělou práci a stát se angažovanými a produktivními jednotlivci, týmy a organizacemi. Když nevíme, jaké jsou naše silné stránky, ztrácíme drahocenný čas věcmi, které nás vyčerpávají.

 

Proto bere Profil silných stránek v úvahu tři roviny:

 • Výkon - jak dobře si vedeme, když svých silných stránek využíváme
 • Energii - do jaké míry nás naše silné stránky energetizují
 • Využití - jak často tyto silné stránky využíváme

 

Zatímco metodika VIA a 24 silných stránek pohlíží jako na univerzální charakterové ctnosti, Profil silných stránek se 60 silnými stránkami odhaluje také mnohem víc. Můžete objevit své realizované silné stránky, nerealizované přednosti, naučené chování a slabé stránky. Jejich zjištěním budete vědět, jak popsat své nejlepší JÁ, jak rozvíjet svůj budoucí potenciál, navrhnout svou kariéru, aby odpovídala vašim silným stránkám, a co delegovat. To by mohlo stát za připojení se k Zoomu a získat přehled v kostce, s možností si takto své silné stránky poté "otestovat" a získat hlubší vhled (placená služba).

 

Program webináře:

 1. Rekapitulace zásadních myšlenek z 11.11.2021
 2. Vědecky podložené přínosy silných stránek
 3. Přehled silných stránek v Profilu
 4. Typy profilů k profesnímu a osobnímu rozvoji
 5. Nerealizované silné stránky a váš potenciál
 6. Ukázka zprávy, vliv rozdělení do kategorií
 7. Silné stránky a studium, leadership a cíle
 8. Doplňující poznámky, literatura, výzva

 

Cíl - Webinář volně navazuje na webinář k silným stránkám VIA z 11.11.2021 (https://www.ustavprava.cz/seminare/56-silne-stranky-osobnosti-nechte-vzplanout-to-nejlepsi-z-vas/). Cílem je seznámit se s další perspektivou a pohledem na silné stránky, tentokráte z dílny Centra aplikované pozitivní psychologie a jejího zakladatele Alexe Linleye.

Organizace a pravidla

 • Při odhlášení 3 a méně pracovních dní před konáním webináře či při neúčasti bez odhlášení se poplatek nevrací. Neproběhla-li platba účastníka před konáním webináře, bude mu v tomto případě předepsáno k úhradě 100% účastnického poplatku.
 • Objednávku a účast na webináři lze převést na třetí osobu.
 • Odhlášení z webináře musí být provedeno písemnou formou (emailem).
 • Po odeslání příhlášky a zaplacení Vám pošleme odkaz na webinář, nejpozději 24 hodin před jeho konáním. 

 

Doplňující informace

 • Pořadatel webináře si vyhrazuje právo na změnu programu.
 • Pořadatel webináře je oprávněn změnit lektora, den, čas či místo konání. V takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek vrací pouze k žádosti jeho plátce.
 • Pořadatel webináře je dále oprávněn webinář bez náhrady zrušit, v takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek bez dalšího vrací. 
 • Pořadatel o všech změnách webináře nebo o jeho zrušení bezodkladně informuje registrované účastníky webináře (e-mailem či telefonicky).

 

Kontakty

 

Pro studenty Ústavu práva a právní vědy je webinář zcela zdarma. Odkaz dostanou do svého e-mailu.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.