Zápis ke studiu do cyklu 2015/2016

Praha, 21. 10. 2015

Ve středu dne 14. 10. 2015 jsme pro naše nové studenty uspořádali Zápis ke studiu (imatrikulaci) do podzimního cyklu 2015/2016. Na úvod studenty srdečně přivítal ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., JUDr. Luděk Lisse, Ph.D., LL.M., poté lektor Bc. Jan Brodský, DiS., který studentům vysvětlil formální náležitosti seminárních prací, a na závěr se studenti těšili ze zajímavě podané přednášky Ing. Pavla Mariniče, Ph.D., MBA, na téma „Jak psát seminární práce?“. Zde si Vás dovolujeme pozvat na krátký fotoreport, viz ZDE.

Ředitel JUDr. Luděk Lisse, Ph.D., LL.M. při svém úvodním projevu

Všem studentům profesních programů MBA, LL.M., BBA, DBA, ?PA či MSc., kteří se přihlásili do podzimního cyklu 2015/2016 přejeme hodně vůle k dosažení jejich vysněného cíle a také a hodně radosti ze studia.

Studenti při zápisu v posluchárně
Ústav práva a právní vědy je česká právní a manažerská škola zaměřená na poskytování manažerského profesního vzdělávání v rámci vzdělávacích programů MBA, BBA, LLM., DBA, MPA a MSc.. Obsah výuky jednotlivých programů vychází z nejnovějších andragogických poznatků v oblasti vzdělávání dospělých a je plně přizpůsoben pro časově velmi zaneprázdněné účastníky, Kvalitu našich profesních vzdělávacích programů a celé instituce zaštiťují prestižní akreditace a členství v mezinárodních asociacích dohlížejících na kvalitu vzdělávání, výuku jednotlivých programů potom zajišťují špičkoví lektoři na vysoké odborné úrovni, kteří vynikají svými dlouholetými zkušenostmi.

PŘIHLASTE SE I VY! MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE KE STUDIU JE DODATEČNĚ PRODLOUŽENA AŽ DO 31. 10. 2015!
Autor příspěvku

Ing. Tereza Marková, DiS.

tajemnice a vedoucí studijního oddělení Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.