Studium MBA & LL.M. na Ústavu prověřené tradicí 12 let

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. se zabývá vzdělávacími programy především pro manažery, a to ve všech odvětvích, jako jsou profesní studia MBA, LL.M. aj. Ústav byl založen zakládací smlouvou k datu 28. října v roce 2004, jako výraz sounáležitosti s prvorepublikovou masarykovskou tradicí, a v lednu následujícího roku byl Ústav práva a právní vědy, o.p.s. zapsán do rejstříku obecně prospěšných společností. Tradice této právní a manažerské vzdělávací instituce trvá již dlouho, 12leté výročí své činnosti Ústavu připadlo na den 7. ledna 2017.

Vedle profesních vzdělávacích programů, na kterých participuj prostřednictvím akreditacích získaných jak od orgánů státní správy (Ministerstvo vnitra České republiky v programu vzdělávání úředníků, anebo Ministerstvo školství, kde Ústav disponuje prestižní akreditací v oblasti vzdělávání ředitelů škol a školských zařízení a které je určeno pracovníkům ve školství), tak i s českými i mezinárodními partnery, za všechny jmenujme akreditace od International Education Society (IES) a International Association of Distance Learning (IADL), nabízí Ústav práva a právní vědy, o.p.s. širokou nabídku vzdělávacích seminářů, a to zejména (nikoliv však výlučně) z oblasti práva.

V současnosti se jedná především o komplexní nabídku seminářů z oblasti nového občanského zákoníku, zákona o obchodních korporacích či pracovního práva.  Z tohoto důvodu sestavil Ústav práva a právní vědy, o.p.s. kompaktní tým lektorů, kteří lektorují odborné semináře i výuku v rámci profesních programů. Je tak zaručena vysoká úroveň a odbornost, což je předpokladem k velké spokojenosti jejich posluchačů, o čemž svědčí jejich kladné reference. Díky vysokému standardu poskytovaných služeb obdržel Ústav certifikát „Kvalitní firma. Důvodů, proč studovat právě u nás, je více. Studium trvá pouze 12 – 14 měsíců a probíhá v českém jazyce. 

Pokud patříte k těm, kteří hledají kvalitu v oblasti profesního vzdělávání, jste zde správně, a to nejen ve vztahu k právním oborům. Na webových stránkách Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. www.ustavprava.cz je možno si vybrat z 28 manažerských oborů MBA, LL.M, aj., s možným výběrem studijních programů vyučovaných v českém jazyce, jakož i z programů vyučovaných v anglickém jazyce předními českými i zahraničními lektory. Jak studium probíhá, se můžete dozvědět při Vaší osobní návštěvě.

Ústav práva a právní vědy má svoji filozofii podnikání: Drží se myšlenky, že základem každého úspěšného vztahu je důvěra a snaha vztah tvořit a budovat, a že v podnikání platí totéž. Pokud vás vysoká odbornost našich seminářů či profesních programů ještě neučarovala, přijďte se k nám přesvědčit na některý z našich seminářů, jak věci děláme.

Domluvte si schůzku buďto na Ústavu práva, nebo na partnerské vzdělávací institucí European Business School SE. Mimoto pravidelně pořádáme Dny otevřených dveří  na kterých Vám osobně, zodpovíme veškeré vaše dotazy a zkonzultujeme výběr oboru, o jehož studium byste měli zájem. Den otevřených dveří je zdarma a pomůže Vám orientovat se v nabídce exkluzivních manažerských programů, které jsou stále více trendy a jeví o ně zájem stále více manažerů i zaměstnanců, kteří chtějí ve své kariéře úspěšně pokračovat nebo nastartovat její úspěšný rozvoj. Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů.

Přijďte se sami podívat. Budete srdečně vítáni.

Vzdělávací programy Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. jsou profesní studia LL.M., MBA, BBA, MPA, DBA a MSc..
Autor příspěvku

Jiří Truneček

Autor

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.