Jaké budete mít pracovní možnosti s titulem MBA?

Studijní programy MBA jsou široce vyhledávanou možností, díky které si mnozí příslušníci středního i vyššího managementu obchodních společností z nejrůznějších oborů stejně jako vedoucích pracovníků institucí státní správy, podnikatelů i jiných obchodníků mohou osvojit a zdokonalit manažerské postupy a dovednosti potřebné pro efektivní práci na pozici, kterou vykonávají nebo kterou se vykonávat chystají. Výsledkem je vyšší cena daného absolventa na pracovním trhu a zvýšený zájem potenciálních zaměstnavatelů. Jaké jsou ale možnosti absolventů MBA programů konkrétně?

Ze studia do praxe

Společným znakem všech kvalitních MBA studijních programů na prestižních institucích je to, že jejich absolventi jsou schopni rychle zúročit nabyté zkušenosti a poznatky ve své profesní praxi. Analytická studie poskytovatele prestižních certifikačních procesů řadí Ústav práva právě mezi takovéto vysoce kvalitní instituce. Absolventi označují studium za vysoce přínosné, obohacující a prospěšné pro jejich kariérní růst.

Prestižní uplatnění

V nabídce studijních programů lze nalézt celou řadu oborů a specializací. Stejně tak rozmanité je potom spektrum firem, společností a institucí, ve kterých naši absolventi nalezli své uplatnění. Nalezneme v něm malé rodinné firmy, rychle rostoucí značky i zavedené, velké mezinárodní společnosti jako je tvůrce databázových systémů Oracle, bankovní domy typu České spořitelny, energetický gigant ČEZ, letecké společnosti, poradenské firmy, státní instituce, zastupitelstva obcí i mnozí další prestižní zaměstnavatelé.

Studium kvalitního MBA programu je pro profesní růst každého současného či potenciálního vedoucího pracovníka pozitivním impulsem a jeho absolvování se na efektivitě práce i kariérním postupu rychle projeví.
Autor příspěvku

Jiří Truneček

Autor

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.