Další úspěšný seminář

Máme za sebou další povedený seminář - Business etiketa nejen pro manažery, který se konall ve čtvrtek, 4.4.2019, v prostorách naší školy. Přednášejícím byl Jan Brodský. Seminář sklidil velmi doré ohlasy a posluchači se opravdu bavili! 

Na semináři jste si mohli osvojit základní techniky prezentace, oblékání, společenské normy a mnoho dalšího, to všechno i s realnými ukázkami. Zpětná vazba na seminář byla velmi kladná, díky názorným ukázkám z praxe, výborné atmosféře a profesionality lektora. Už teď se můžete přihlásit na našich stránkách na další oblíbený seminář - Úspěšné obchodní jednání krok za krokem, který se koná 18. června. 
Autor příspěvku

Mikuláš Kužel

Má na starosti marketingovou komunikaci Ústavu práva a právní vědy. 

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.