Další úspěšný seminář

Máme za sebou další povedený seminář - Business etiketa nejen pro manažery, který se konall ve čtvrtek, 4.4.2019, v prostorách naší školy. Přednášejícím byl Jan Brodský. Seminář sklidil velmi doré ohlasy a posluchači se opravdu bavili! 

Na semináři jste si mohli osvojit základní techniky prezentace, oblékání, společenské normy a mnoho dalšího, to všechno i s realnými ukázkami. Zpětná vazba na seminář byla velmi kladná, díky názorným ukázkám z praxe, výborné atmosféře a profesionality lektora. Už teď se můžete přihlásit na našich stránkách na další oblíbený seminář - Úspěšné obchodní jednání krok za krokem, který se koná 18. června. 
Autor příspěvku

Mikuláš Kužel

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.