Proč se přihlásit ke studiu MBA nebo LL.M. na Ústavu práva a právní vědy?

Ústav práva a právní vědy o.p.s. zahájil 1. července 2022 přijímání nových přihlášek k prezenčnímu i online studiu MBA, LL.M. a dalších programů do nového cyklu studia, který začíná v říjnu 2022. V případě online studia mohou zájemci o studium začít studovat kdykoliv. Pro nové i stávající studenty máme připraveno několik novinek a benefitů.

 

 

Webináře  

Jednou z několika výhod ke studiu MBA a LL.M. jsou naše oblíbené webináře, které pořádáme každý týden ve čtvrtek (kromě letních prázdnin) vždy od 18:00 hod. a trvají cca 2 hodiny (zpravidla do 20:00 hod.)

Na webinářích se můžete setkat nejen s našim lektory, ale i se zajímavými hosty z různých profesních oblastí. Na podzim 2022 chystáme také diskusní pořady a nový formát vysílání, který bude pro naše diváky více komfortnější.

Základní kostrou webinářů je náš lektorský tým. Můžete se setkat s Ing. Miroslavem Fochtem, MBA, DBA, který jako CEO řídil 20 let mezinárodní společnost s více než 40.000 zaměstnanci se sídlem v New Yorku, s JUDr. Ladislavem Jouzou, který patří mezi nestory českého pracovního práva a nejpopulárnější lektory v této oblasti, s Ing. Liborem Friedelem a dalšími lektory z týmu Ústavu práva a právní vědy.

Obsahem webinářů jsou témata, která logicky navazují na manažerské a právní předměty vyučované v rámci studia. Dalším bonusem těchto interaktivních webinářů je, že je můžete navštěvovat zdarma i po skončení studia. To je bonus, který jistě uvítá každý, kdo chce neustále držet kontakt s nejnovějšími trendy v oblasti businessu, marketingu a práva.

 

 

Záznam webináře: Lenka Helena Koenigsmark: Od šroubků k panenkám aneb Jak překonávat výzvy

 

 

 

Nejvyšší studijní komfort

Ať už se rozhodnete vybrat si prezenční nebo 100% online formu studia, budete mít k dispozici rozsáhle podklady ke studiu, které jinde nedostanete

 

Výuková videa - jako student Ústavu práva a právní vědy budete mít přístup ke všem výukovým videím ze všech nabízených předmětů.

  

 

 

e-Learmingová videa - dostanete přístup ke speciálním videím, vytvořeným na míru pro online výuku. (v rozsahu 80 – 150 minut)

 

 

Záznamy z výuky -  dostanete přístup k většině video záznamům z tematických setkání, která se u nás konají.

 

 

Publikace ZDARMA – vedle videí dostanete také přístup ke všem našim publikacím, které průběžně vydáváme. Tyto materiály si můžete stáhnout napořád.

 

 

 

BOOKPORT -  jako studenti budete mít k dispozici odbornou manažerskou literaturu, populárně naučnou literaturu, odborné články i vědecké studie a výzkumy.    

 

 

CODEXIS -  online knihovnu CODEXIS obsahující odbornou právnickou literaturu, články, legislativní předpisy a judikaturu soudů ocení zejména studenti programů LL.M.

 

 

eBooky  -  do e-mailu Vám přistane unikátní e-book, který navazuje na manažerské a právní předměty vyučované v rámci studia.

 

 

Studentská sekce plná obsahu -  Studentskou sekci stále plníme novým obsahem, přibývají nová videa, záznamy z webinářů, odborné PDF publikace a další podklady pro Vaše studium.

 

 

 

 

Nový studijní program LL.M. Ústavní právo a politologie

Program je zaměřen na výuku ústavního práva v kombinaci s politologií. Tyto sobě blízké disciplíny umožňují posluchačům, ať již z řad novinářů, právníků, politiků a dalších odborných povolání, pochopit problematiku složitých politických rozhodnutí na současné tuzemské i mezinárodní politické scéně.

V programu se seznámíte s filozofickými aspekty právního řádu a práva obecně. Naučíte se filozofické metody a postupy začleňovat do interpretace a aplikace ústavního práva a politologie. Zasazení obou disciplín do filozofického kontextu Vám usnadní orientaci ve zdánlivě nepřehledné právně politické sféře, tvorbu objektivních analýz a predikci budoucího vývoje.

 

                                           

 

 

 

Promoce v Rudolfinu

Promoce absolventů Ústavu práva a právní vědy, které jsou zahrnuty v ceně studia, se konají každý rok v pražském Rudolfinu, pro tento rok je plánujeme na září 2022.

 

 

 

 

Cena za studium

Zvýhodnění jednorázové úhrady školného

Školné je možno uhradit celkově 1 až 4 splátkami. Cenově zvýhodněná je jednorázová úhrada školného. Za druhou splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč (platí i pro online studium). Za každou další splátku (tedy 3. a 4. splátku) se cena studia navyšuje o 2.000 Kč (platí i pro online studium)

 

Zvýhodnění včasného podávání přihlášek

Přijímání přihlášek do nového cyklu studia bylo zahájeno 1. července 2022 a bude ukončeno 30. 9. 2022. Přihlaste se již nyní, neboť cena studia se odvíjí od data podaní přihlášky. To znamená, kdo podá přihlášku dříve, má výhodnější cenu.

 

Cena studia je předem pevně stanovena

Ve vazbě na cenotvorbu se hlásíme k principům ISO etického systému a studenti a absolventi našich profesních programů MBA, LL.M. a dalších tak mají jistotu, že cena studia u nás bude pevně držet svoji pozici a morální status.

Cenové akce typu „sleva na studium 50 000,- Kč“ nebo jiná cenově diskrepantní a spotřebitelsky klamavá zvýhodnění, se kterými se lze v nabídce jiných škol bohužel setkat, v naší nabídce nenajdete.

 

Zvýhodnění firemním skupinám

Poskytujeme zvýhodnění firemním skupinám, kdy se ke studiu přihlásí více lidí z jedné firmy. Cena se potom stanoví dohodou podle počtu přihlášených studentů.

 

 

 

Martina Černá, manažerka studia 

 

Pokud nejste zcela rozhodnuti pro studium u nás nebo na jiné instituci, doporučujeme Vám navštívit Den otevřených dveří, který pořádáme vždy ve středu jednou za 14 dní, můžete nás navštívit osobně nebo online z pohodlí domova, stačí si zarezervovat čas.

 

Těšíme se na Vás :-) 

 
Autor příspěvku

Martin Vršecký

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.