Proč se přihlásit ke studiu MBA nebo LL.M. na Ústavu práva a právní vědy?

Hledáte způsob, jak posunout svou kariéru na novou úroveň? Získejte klíčové znalosti a dovednosti pro úspěch ve světě businessu a práva. Přihlášky přijímáme od 1. června 2024. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se součástí naší komunity a nastartovat svou profesní budoucnost!

Proč studovat MBA a LL.M. u nás? 

Ať už se rozhodnete vybrat si prezenční nebo 100% online formu studia, budete mít k dispozici rozsáhle podklady ke studiu, které jinde nedostanete

 

Výuková videa - jako student Ústavu práva a právní vědy budete mít přístup ke všem výukovým videím ze všech nabízených předmětů.

e-Learmingová videa - dostanete přístup ke speciálním videím, vytvořeným na míru pro online výuku. (v rozsahu 80 – 150 minut)

Záznamy z výuky -  dostanete přístup k většině video záznamům z tematických setkání, která se u nás konají.

Publikace ZDARMA – vedle videí dostanete také přístup ke všem našim publikacím, které průběžně vydáváme. Tyto materiály si můžete stáhnout napořád.

 

 

 

Ceník studijních programů  

 

Online studium

Prezenční studium

MBA, LL.M. a MPA

79.900 Kč

85.900 Kč

BBA & LL.B.

40.900 Kč

47.900 Kč

DBA & LL.D.

95.900 Kč

101.900 Kč

 

cenová nabídka platí pouze do 30. 6. 2024

 

Zvýhodnění jednorázové úhrady školného

Školné je možno uhradit celkově 1 až 4 splátkami. Cenově zvýhodněná je jednorázová úhrada školného. Za druhou splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč (platí i pro online studium). Za každou další splátku (tedy 3. a 4. splátku) se cena studia navyšuje o 2.000 Kč (platí i pro online studium)

 

Zvýhodnění včasného podávání přihlášek

Přijímání přihlášek do nového cyklu studia bylo zahájeno 1. července 2022 a bude ukončeno 30. 9. 2022. Přihlaste se již nyní, neboť cena studia se odvíjí od data podaní přihlášky. To znamená, kdo podá přihlášku dříve, má výhodnější cenu.

 

Cena studia je předem pevně stanovena

Ve vazbě na cenotvorbu se hlásíme k principům ISO etického systému a studenti a absolventi našich profesních programů MBA, LL.M. a dalších tak mají jistotu, že cena studia u nás bude pevně držet svoji pozici a morální status.

Cenové akce typu „sleva na studium 50 000,- Kč“ nebo jiná cenově diskrepantní a spotřebitelsky klamavá zvýhodnění, se kterými se lze v nabídce jiných škol bohužel setkat, v naší nabídce nenajdete.

 

Zvýhodnění firemním skupinám

Poskytujeme zvýhodnění firemním skupinám, kdy se ke studiu přihlásí více lidí z jedné firmy. Cena se potom stanoví dohodou podle počtu přihlášených studentů.

 

 

Nabídka programů 

Přihláška ke studiu 

 

 
Autor příspěvku

Ústav práva a právní vědy

ÚPPV 

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.