PhDr. Josef Voráček, Ph.D.

S Ústavem práva a právní vědy o.p.s. spolupracuje od roku 2020 jako lektor modulu Sportovní management a právo. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor Management tělesné výchovy a sportu, kde také absolvoval doktorandské studium. Disponuje praktickými zkušenostmi z různých pozic a stáží v Českém olympijském výboru, v marketingové agentuře Concept One (dříve Event concept), v agentuře Sport Invest a v Českém svazu karate JKA.

Přehrát video

Dále spolupracoval na vybraných projektech společnosti BPA Sport marketing a 3E Praha Engineering. Svojí odbornou činnost zaměřuje na sportovní marketing, moderní marketingovou komunikaci ve sportu, sportovní celebrity a jejich využití v marketingu, sportovní značky, značky sportovců, sponzoring, sportovní public relations, moderní leadership a management ve sportovních organizacích.

Aktuálně přednáší pro Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v rámci studijního programu Management tělesné výchovy a sportu, dále pro Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v rámci LL.M. programu Sportovní právo. Aktivně se účastní odborných konferencí a je autorem či spoluautorem několika publikací a odborných článků v oblasti sportovního managementu a marketingu.

Na Ústavu práva a právní vědy o.p.s  vyučuje předměty Sportovní marketing a Management a ekonomika sportu.

 

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.