Mgr. Jiří Fritsch, QRM, MBA

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, kde získal titul magistra. Na Bankovním institutu vysoká škola získal vzdělání v oblasti Realitní makléř, vč. certifikace QRM a oceňování nemovitého majetku. Působí jako Real Estate Specialista - Negociator (certifikovaný realitní makléř QRM, odhadce a převodce nemovitých věcí). Na Ústavu práva a právní vědy získal vzdělání ve studijním oboru MBA Leadership. Od roku 2016 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje v programu MBA Real Estate.

Přehrát video

Vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, kde získal titul magistra. Na Bankovním institutu vysoká škola získal vzdělání v oblasti Realitní makléř, vč. certifikace QRM a oceňování nemovitého majetku.

Na Ústavu práva a právní vědy získal vzdělání ve studijním oboru Master of Business Administration ve specializaci MBA Leadership. V současné době pracuje na pozici Real Estate Specialista – Negociator v centrále České spořitelny, a.s., útvar řízení majetku (řízení nemovitostí), kdy mezi jeho hlavní činnosti patří zejména Strategie a správa portfolia nemovitých věcí ČS (analytická činnost - obsazenost, výnosnost, investice, rekonstrukce, oceňování, správa smluvních vztahů), Prodej a pronájem nemovitých věcí, Expanze pobočkové sítě, Zastupování ČS před úřady státní správy a samosprávy, Realizace věcných břemen - služebností, Facility a Property management, Výběrová řízení Real Estate – prodej, pronájem – správa nemovitých věcí. Od roku 2016 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje moduly v programu Real Estate.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.