JUDr. Jan Ježdík

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Expert v oblasti pojistného práva a práv týkajících se finančních služeb. Od roku 1979 do roku 2008 pracoval v České pojišťovně. Od roku 1993 do roku 2008 byl členem jejího představenstva. V současné době se věnuje poradenství v oblasti managementu a řízení, je majitelem poradenské společnosti JJMC s.r.o. Je předsedou správní rady Nadačního fondu pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví. Od roku 2011 je lektorkou v rámci profesně vzdělávacích programů na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE.

V současné době se věnuje poradenství v oblasti managementu a řízení, je majitelem poradenské společnosti JJMC s.r.o. Zároveň vyučuje na VŠE Praha a Ekonomické fakultě TU Liberec.

Je předsedou správní rady Nadačního fondu pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví.

Garant programů

Vyučované předměty

Název předmětu
Product management
Právo a pojištění
Zobrazit všechny předměty

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.