10 let Ústavu práva a právní vědy o.p.s.

10 let Ústavu práva a právní vědy o.p.s.

Vážené dámy, vážení absolventi, milí přátelé,

jak možné víte, včera, tj. 7. ledna 2015 tomu bylo přesně 10 let, co byl Ústav práva a právní vědy, o.p.s. zapsán od rejstříku obecně prospěšných společností a co tedy vznikl či se „narodil“J. Za těch 10 let se toho mnoho změnilo, potkali jsme na té cestě mnoho lidí s podnětnými názory, vystudovalo u nás mnoho studentů, a naše instituce se stala v oblasti poskytování profesních vzdělávacích programů v České republice jednou z „klasických“ i největších.

Video UP 10 let najdete zde: http://www.ustavprava.cz/cz/sekce/ustav-prava-a-pravni-vedy-o-p-s-10-let-tradice-1063/).

Děkujeme Vám všem za důvěru, kterou jste do nás v minulosti vložili. Pokud ji chováte stále, dejte nám dárek v podobě doporučení studia u nás Vašim přátelům, příbuzným, či známým. Anebo se na nás přijďte prostě jen tak podíva.

Krásný nový rok Vám z celého srdce přeje

Ředitel, správní rada i celý organizační tým Ústavu
Autor příspěvku

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M.

Vystudoval PF UK v Praze. Je ředitelem Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. Působí již 20 let jako lektor obchodního práva a rozhodčího řízení, je uznávaným advokátem, vykonává též právní praxi rozhodce. Je doktrinárně činný a je autorem více 150 oborných článků a několika monografií. Kromě Ústavu práva a právní vědy vykonává lektorskou činnost na European Business School SE. Je členem České advokátní komory, The Internatioabl Bar Assotiation a Stálé konference českého práva.

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.