10 let Ústavu práva a právní vědy o.p.s.

10 let Ústavu práva a právní vědy o.p.s.

Vážené dámy, vážení absolventi, milí přátelé,

jak možné víte, včera, tj. 7. ledna 2015 tomu bylo přesně 10 let, co byl Ústav práva a právní vědy, o.p.s. zapsán od rejstříku obecně prospěšných společností a co tedy vznikl či se „narodil“J. Za těch 10 let se toho mnoho změnilo, potkali jsme na té cestě mnoho lidí s podnětnými názory, vystudovalo u nás mnoho studentů, a naše instituce se stala v oblasti poskytování profesních vzdělávacích programů v České republice jednou z „klasických“ i největších.

Video UP 10 let najdete zde: http://www.ustavprava.cz/cz/sekce/ustav-prava-a-pravni-vedy-o-p-s-10-let-tradice-1063/).

Děkujeme Vám všem za důvěru, kterou jste do nás v minulosti vložili. Pokud ji chováte stále, dejte nám dárek v podobě doporučení studia u nás Vašim přátelům, příbuzným, či známým. Anebo se na nás přijďte prostě jen tak podíva.

Krásný nový rok Vám z celého srdce přeje

Ředitel, správní rada i celý organizační tým Ústavu
Autor příspěvku

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M.

Vyučuje v předmětech Statutární orgány a zástupci obchodních korporací, Mezinárodní obchodní a investiční arbitráž, Základy soukromého práva, Rozhodčí řízení v judikatuře soudů a Rozhodčí řízení v tuzemsku.

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.