Setkání s osobností

Ve středu dne 8. 4. 2015 se konal na naší škole ve spolupráci s European Business School SE Zápis ke studiu do studijního cyklu „jaro 2015“. Děkujeme všem novým studentům za důvěru a přejeme jim mnoho studijních úspěchů.

Vážení a milí přátelé,Zapis ke studiu

jak víte, Ústav práva a právní vědy, o.p.s. pořádá čas od času zajímavá debatní a diskusní setkání a v tomto trendu chceme pokračovat i dále. Rádi bychom však vždy zvali pouze hosty, které nevybíráme my sami „zeshora“, ale TAKOVÉ HOSTY, KTERÉ ZAJÍMAJÍ PRÁVĚ VÁS.

Formát setkání je takový, že by se jednalo cca 90minutové setkání se známou osobností z oblasti byznysu, práva, ekonomie či společenských věd, realizované nejlépe ve všední den v čase např. 17-19 hod., nicméně i čas případné realizace tohoto setkání je jednou z otázek, jejíž řešení ponecháváme plně ve Vašich rukách. Toto setkání by pro Vás bylo zdarma.

V návaznosti na výše uvedené si Vám dovolujeme vložit odkaz na krátký online dotazník s prosbou o jeho vyplnění.

Odkaz také zde : http://www.survio.com/survey/d/M1Q1G8X0C4J4G4Z1Y

Mnohokrát Vám děkujeme za Váš čas a budeme se těšit na Vaše zpětnou vazbu.
Autor příspěvku

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M.

Vystudoval PF UK v Praze. Je ředitelem Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. Působí již 20 let jako lektor obchodního práva a rozhodčího řízení, je uznávaným advokátem, vykonává též právní praxi rozhodce. Je doktrinárně činný a je autorem více 150 oborných článků a několika monografií. Kromě Ústavu práva a právní vědy vykonává lektorskou činnost na European Business School SE. Je členem České advokátní komory, The Internatioabl Bar Assotiation a Stálé konference českého práva.

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.