DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 29. 7. 2015

Milí přátelé, dámy a pánové,

léto je v plném proudu a naše kampaň také. Srdečně Vás zveme na další setkání s námi, které se uskuteční v rámci Dne otevřených dveří již tuto středu 29. 7 2015, OD 15 do 18 hodin. Akce je individuální, tj. každému z Vás se budeme věnovat zvláštěJ. Těším se na Vaši účast a na to, jak si popovídáme o možnostech Vašeho studia MBA, LL.M. či dalších zajímavých programů, které si přejete  studovat.
Autor příspěvku

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M.

Vyučuje v předmětech Statutární orgány a zástupci obchodních korporací, Mezinárodní obchodní a investiční arbitráž, Základy soukromého práva, Rozhodčí řízení v judikatuře soudů a Rozhodčí řízení v tuzemsku.

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.