POZVÁNKA NA PRAŽSKÝ PRÁVNICKÝ PODZIM

Praha, 27. 10. 2015

Dámy a pánové, milí přátelé,

jménem Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. Vás srdečně zveme na aktuální konference konané v rámci Pražského právnického podzimu. Připomínám, že Pražský právnický podzim (PPP) je každoroční tradiční akce nejvýznamnějších právníků z České republiky, která v sobě zahrnuje sled několika konferencí, kulatých stolů a teoretických i prakticky zaměřených disputací.

Díky tomu, že Ústav práva a právní vědy je jedním z partnerů PPP, je cena za účast pro absolventy a studenty Ústavu oproti standardní ceně zvýhodněná o 10% a činí 1780,- Kč.

Aktuální konference je „Aktuální problémy insolvenčního práva“ (záštitu nad konferenci převzala Mgr. Daniela Zemanova, prezidentka Soudcovské unie ČR) – pozvánka ZDE.

Druhou z akcí, na kterou bychom Vás rádi pozvali, je konference z oblasti „municipálního práva“ (obce, kraje), s názvem „Starostové, primátoři a hejtmani mezi paragrafy“ (záštitu nad konferenci převzali Milan Chovanec, ministr vnitra ČR, a JUDr. Michal Hašek, předseda Asociace krajů České republiky, hejtman Jihomoravského kraje) – pozvánka ZDE.

Berte prosím toto pozvání jako naši nabídku další péče o naše absolventy a studenty, při které je možno se setkat s významnými představiteli českého práva z oblasti justice, advokacie i z oblasti exekučního a insolvenčního práva.

Přihlášky prosím zašlete na e-mailem na adresu havlickova@brainteam.cz. Do e-mailu napište, o který seminář byste měli zájem (a informaci „SLEVA ÚPPV“), a obratem obdržíte pozvánku a přihlášku.

Aktuální nabídku našich dalších seminářů může jinak najít ZDE.

Pevně věříme, že Vám námi nabízené semináře udělají radost a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Autor příspěvku

Ing. Tereza Marková, DiS.

tajemnice a vedoucí studijního oddělení Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.