Blog

Přečtěte si zajímavé příspěvky našich lektorů a spolupracovníků, kteří se pravidelně věnují vzdělávacím a publikačním aktivitám v různých oblastech. Jejich názory, analýzy a doporučení najdete na našem blogu.

Během mého studia MBA na škole Ústav práva a právní vědy jsem se naučila řadu cenných dovedností a také ovládat nástroje, které mi pomohly v mé kariéře. Jedním z nejzajímavějších předmětů, který jsem měla tu čest studovat, byla rétorika. Přiznám se, že na začátku jsem si nebyla vůbec jistá, jak tato dovednost může přispět k mé profesi jako manažerky a obchodníkům finančním poradcům v mém týmu. Ale jakmile jsem se začala věnovat tomuto oboru více, začala jsem si uvědomovat, že tato dovednost může být nesmírně přínosná v prakticky jakékoliv profesi, a to zejména v oblasti managementu a obchodu.

Přečíst celý článek

Současné období vyžaduje od zaměstnavatelů řadu opatření související s ekonomickou situací.. Nejedná se jen o změny v organizaci práce a výrobního programu, ale i o vytváření nových pracovních míst a zvýšení efektivnosti práce.. Zaměstnavatelům v této snaze mohou pomoci úřady práce (dále ÚP) v podobě různých finančních příspěvků,.jak to umožňuje zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.(dále ZOZ).

Přečíst celý článek

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.