Ing. Zdeněk Eška, MBA

Má více než 15 letou praxi v natáčení televizních pořadů, v oblasti scénaristiky a profesionálního vystupování pře kamerou. Na Ústavu práva a právní vědy o.p.s.  a na European Business School SE působí jako garant programu MBA Kreativní komunikace pro manažery. Zároveň zde působí jako lektor předmětů Kultura mluveného projevu, Nácvik správného manažerského projevu před zaměstnanci/podřízenými, Prezentační dovednosti manažera a Práce ve studiu, trénink manažerského vystupování na mikrofon a před kamerou.

Přehrát video

Vystudoval Bankovní Institut v Praze obor Finance. V současné době dokončuje doktorský program Mediální studia, ve kterém se specializuje na analyzování manipulativních technik v českých médiích.

Disponuje patnáctiletou zkušeností z médií, kde pracoval jako moderátor, redaktor, reportér, scenárista a dramaturg odpoledního i večerního vysílání. Působil v České televizi, v Českém rozhlase, v TV Prima i TV Óčko. Moderoval živé rozhlasové vysílání i televizní pořady v ČT např.: Rodina a já, Tykadlo, Experiment, Případy detektiva Packala nebo D. J. Divák a další. Napsal přes 500 televizních a rozhlasových scénářů.

Přednášel Rétoriku a Kulturu mluveného projevu na Vyšších odborných školách i Vysokých školách v Praze. Nyní připravil nový MBA program Kreativní komunikace pro manažery pro Ústav práva a právní vědy a European Business School SE. Tento MBA program je doporučovaný především pro manažery, vedoucí pracovníky, ředitele nebo budoucí tiskové mluvčí. Umění prezentovat myšlenky a vize na mikrofon a před kamerou je dnes už nedílnou součástí a očekávanou dovedností moderních manažerů.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.