Ing. Zdeněk Eška, MBA

Má více než 15 letou praxi v natáčení televizních pořadů, v oblasti scénaristiky a profesionálního vystupování pře kamerou. Na Ústavu práva a právní vědy o.p.s.  a na European Business School SE působí jako garant programu MBA Kreativní komunikace pro manažery. Zároveň zde působí jako lektor předmětů Kultura mluveného projevu, Nácvik správného manažerského projevu před zaměstnanci/podřízenými, Prezentační dovednosti manažera a Práce ve studiu, trénink manažerského vystupování na mikrofon a před kamerou.

Vystudoval Bankovní Institut v Praze obor Finance. V současné době dokončuje doktorský program Mediální studia, ve kterém se specializuje na analyzování manipulativních technik v českých médiích.

Disponuje patnáctiletou zkušeností z médií, kde pracoval jako moderátor, redaktor, reportér, scenárista a dramaturg odpoledního i večerního vysílání. Působil v České televizi, v Českém rozhlase, v TV Prima i TV Óčko. Moderoval živé rozhlasové vysílání i televizní pořady v ČT např.: Rodina a já, Tykadlo, Experiment, Případy detektiva Packala nebo D. J. Divák a další. Napsal přes 500 televizních a rozhlasových scénářů.

Přednášel Rétoriku a Kulturu mluveného projevu na Vyšších odborných školách i Vysokých školách v Praze. Nyní připravil nový MBA program Kreativní komunikace pro manažery pro Ústav práva a právní vědy a European Business School SE. Tento MBA program je doporučovaný především pro manažery, vedoucí pracovníky, ředitele nebo budoucí tiskové mluvčí. Umění prezentovat myšlenky a vize na mikrofon a před kamerou je dnes už nedílnou součástí a očekávanou dovedností moderních manažerů.

Garant programů

MBA Kreativní komunikace pro manažery

V dnešní době je nejen u manažerských pozic vyžadováno umění jak zaujmout a přesvědčit posluchače. Síla neverbální komunikace, správná struktura sdělení, umění zvládání nervozity před veřejným projevem je nedílnou součástí komplexní připravenosti jakéhokoliv zaměstnance.

TIP

MBA Kreativní komunikace pro manažery

Program je určen pro

pro všechny, kdo mají nebo se chystají mít v budoucnu přímé podřízené, kterým je potřeba myšlenky sdělovat jednoznačně a se správnou výslovností a artikulací. Všichni vedoucí oddělení, manažeři, ředitelé malých i velkých firem ocení praktický nácvik správné kultury mluveného projevu.

s cenou studia od

86 900 Kč

Více o programu

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.