Ing Karel Šatera, Ph.D., MBA

Lektor

Vystudoval na ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně na TU VŠB postgraduální studium v oblasti ekonomiky a managementu. V Prague International Bussiness School absolvoval studium MBA. Je držitelem certifikátu daňového poradce a řady kurzů a školení. Působil ve významných manažerských pozicích se zaměřením na zdravotnictví především v oblasti zdravotních pojišťoven. V minulosti pracoval jako generální ředitel Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR.

V současné době působí v rámci Ústavu správních a sociálních věd na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice a rovněž vyučuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a Bussiness Institutu Praha ( program MBA ).  Zaměřuje se na management, ekonomiku zdravotnictví, zdravotnické systémy a systémové řízení jakosti.

Má rozsáhlou vědeckou a publikační činnost a spolurealizoval a v současném období realizuje, řadu vědeckých projektů zejména z oblasti managementu a zdravotnictví.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.